مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام | ویژگی های مدیریت صفحه اینستاگرام در فیکا

استراتژی محتوایی

استراتژی محتوایی

در فیکا برای هر مشتری به صورت اختصاصی استراتژی محتوایی تدوین می شود. این استراتژی نقشه راهی است برای مسیر حرکت پیج اینستاگرام شما.
کار تیمی تخصصی

کار تیمی تخصصی

در فیکا تیمی از متخصصین در کنار یکدیگر، برای موفقیت بیزینس های شما در فضای مجازی تلاش می کنند.
رعایت الگوریتم ها

رعایت الگوریتم ها

الگوریتم های جدید اینستاگرام توسط متخصصین فیکا شناخته می شود و پروژه ها بر اساس آخرین الگوریتم ها مدیریت می شوند.
گزارش تحلیلی

گزارش تحلیلی

یکی از مهم ترین وجوه تمایز فیکا با سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات مدیریت پیج اینستاگرام، ارائه گزارش تحلیلی، به شکلی مرتب و مستمر است.

مدیریت پیج اینستاگرام؛ یکی از بهترین روش ها برای دیده شدن در دنیای امروزی

در دنیایی که روز به روز امور بیشتری در آن دیجیتالی می‌شوند، داشتن یک صفحه اینستاگرام و مدیریت آن به روش صحیح می‌تواند تاثیر زیادی در دیده شدن برند شما داشته باشد. امروزه کسب‌وکارهایی زیادی هستند که درصد بیشتری از درآمد و فروش خود را از طریق فروش اینترنتی به ویژه فروش در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام به دست می‌آورند. در نظر داشته باشید داشتن یک پیج اینستاگرامی و ادمین بودن نیاز به اطلاعات و تجربه دارد تا بتواند کارساز باشد. به همین دلیل شما می‌توانید مدیریت پیج اینستاگرام را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید تا بهترین نتیجه را از سمت فروش اینستاگرامی دریافت کنید. برای آشنایی بیشتر با این مفهوم و سپردن پیج خود به یکی از حرفه‌ای‌ترین تیم‌های امروزی، با ما همراه باشید.
 

مدیریت پیج اینستاگرام
مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام شامل چه مواردی می‌شود؟

مدیریت پیج اینستاگرام شامل امور مختلفی می‌شود که اینستاگرام به دیده شدن پیج شما کمک کند و مخاطبین بیشتری بتوانند با خدمات یا محصولات شما آشنا شوند. به عبارت دیگر باید گفت که مدیریت پیج اینستاگرام اصولی دارد که در صورت رعایت کردن آن‌ها می‌توانید در میان پیج‌های برتر حوزه کاری خود قرار بگیرید. این اصول شامل مواردی مانند طراحی قالب ظاهری برای پست‎‌ها و استوری‌ها برای منظم شدن پیج و امور دیگر می‌شود. ادامه این بخش را برای آشنایی بیشتر با مدیریت پیج اینستاگرام از دست ندهید. 

مدیریت پیج اینستاگرام شامل طراحی و دیزاین پست‌ها و استوری‌ها می‌شود.

یکی از مواردی که شرکت‌ها برای مدیریت پیج اینستاگرام انجام می‌دهند، طراحی کردن یک دیزاین جذاب برای پست‌ها و استوری‌ها به صورت اختصاصی است. به همین دلیل شما بیشتر در میان مشتریان شناخته می‌شوید و هویت بصری مناسبی به کاربران ارائه می‌کنید. شما می‌توانید با استفاده از خدمات دیگر شرکت فیکا مانند تولید محتوای متنی و استفاده از مواردی مانند تبلیغات در گوگل، استراتژی برندینگ، استراتژی تبلیغات، استراتژی محتوا، پرسونال برندینگ و عکاسی صنعتی، در میان کسب‌وکارهای نوین دیده شوید. 

مدیریت پیج اینستاگرام شامل کپشن نویسی می‌شود

کپشن نویسی یکی از کارهایی است که روزانه کاربران اینستاگرام انجام می‌دهند. این کار مانند نوشتن توضیحاتی در زیر پست برای بینندگان است تا بیشتر بتوانند با محتوای آپلود شده ارتباط برقرار کنند. کپشن نویسی باید کاملا اصولی باشد تا بتواند کاربران اینستاگرام را متقاعد به خواندن آن کند. 

مدیریت پیج اینستاگرام شامل نوشتن عنوان‌های یونیک برای پست‌ها می‌شود.

یکی دیگر از اموری که برای مدیریت پیج اینستاگرام باید انجام دهید این است که بتوانید عنوان‌های یونیکی بنویسید تا پست شما بهتر در میان کاربران دیده شود. برای این کار بهتر است از یک نویسنده ماهر یا تیم حرفه‌ای فیکا استفاده کنید. به طور کلی در نظر داشته باشید که مدیریت پیج اینستاگرام آن قدری که در نگاه اول به نظر می رسد، ساده نیست!
 

مدیریت پیج اینستاگرام شامل هشتگ گذاری اصولی می‌شود

یکی از اموری که در مدیریت پیج اینستاگرام سبب می‌شود تا پست‌های شما بیشتر دیده شود، هشتگ گذاری اصولی است. این کار سبب می‌شود تا بازدید بیشتری از سوی کاربران دریافت کنید، بنابراین نرخ فروش محصولات و ارائه خدمات شما نیز افزایش پیدا می‌کند. 

مدیریت پیج اینستاگرام شامل نظارت بر کامنت و دایرکت می‌شود

از دیگر اموری که در مدیریت پیج اینستاگرام اهمیت زیادی دارد، نظارت بر کامنت‌ها و پاسخ دادن به دایرکت‌هاست. در صورتی که بتوانید این کار را به خوبی انجام دهید، تجربه کاربران از خرید و تعامل با پیج شما، یک تجربه خوشایند خواهد شد؛ بنابراین حس خوبی در مشتریان ایجاد می‌کنید. این کار در مدیریت پیج اینستاگرام سبب می‌شود تا حتی اگر کاربران از خدمات شما استفاده نکنند، بعدها در صورت نیاز به پیج شما سر بزنند.  

مدیریت پیج اینستاگرام شامل بررسی اینسایت‌های پیج می‌شود

مدیریت پیج اینستاگرام شامل مواردی مختلفی از جمله بررسی اینسایت‌ها (Insights) می‌شود. هر کسب‌وکاری برای این که بتواند به پیشرفت فکر کند، نیاز دارد تا آماری را دریافت کند که درباره مشتریان اطلاعات به دست آورد. این آمار در اینستاگرام، اینسایت(Insights) نام دارند که کمک زیادی به روند پیج کسب‌وکارها می‌کنند. 
در مدیریت پیج اینستاگرام به شیوه اصولی، تمامی اطلاعاتی که از اینسایت‌ها دریافت می‌شوند برای بازاریابی بهتر مورد بررسی قرار می‌گیرند. این آمار و اطلاعات نشان می‌دهد کدام پست‌های شما و توسط چه کسانی بهتر دیده‌ شده‌اند و با چه محتواهایی توانسته‌اید لایک و کامنت بیشتری دریافت کنید و فالوور بیشتری جذب کنید.

مدیریت پیج اینستاگرام شامل رعایت الگوریتم‌های اینستاگرام می‌شود

مدیریت پیج اینستاگرام تا حدودی دشوار است، زیرا شما باید بتوانید الگوریتم‌های این رسانه اجتماعی که دائما در حال تغییر هستند را شناسایی کنید و بر اساس آن عمل کنید. نکته سخت این الگوریتم‌ها این است که هیچگاه به صورت عمومی منتشر نمی‌شوند و تنها متخصصان این حوزه، براساس تجربیات‌شان می‌توانند الگوریتم‌های جدید راکشف کنند و آن ها را به کار بگیرند.

مدیریت پیج اینستاگرام شامل چه موارد دیگری می‌شود

به طور کلی تا اینجا متوجه شدید که مدیریت پیج اینستاگرام نیاز به یک تیم حرفه‌ای دارد که تجربه مناسبی در این زمینه داشته باشد. شما می‌توانید مدیریت پیج اینستاگرام خود را به ما بسپارید تا نرخ فروش محصولات و ارائه خدمات شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

از دیگر مواردی که در مدیریت پیج اینستاگرام باید رعایت شوند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه تقویم تولید محتوایی ماهانه به دلیل ایجاد نظم
  • ارائه گزارش ماهانه مبتنی بر عملکرد پیج
  • برگزار کردن مسابقات و استفاده از کمپین تبلیغاتی مناسب 

تولید محتوا اینستاگرام چه ویژگی‌های مثبتی برای کسب‌وکارها دارد؟

تولید محتوا اینستاگرام و مدیریت آن به شیوه ی صحیح در دنیای امروزی، مزایای زیادی برای کسب‌وکارها دارد. احتمالا در مقاله‌های مختلفی درباره تحول و انقلاب دیجیتال مطالعه کرده اید، با این مضمون که تقریبا تمامی کسب و کارها به سمت دیجیتالی شدن می‌روند. اگر خود را یک تافته جدا بافته از موج دیجیتالی شدن امور بدانیم، صادقانه باید بگوییم که غرق خواهیم شد. اما تولید محتوای اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام چه ویژگی‌های مثبتی دارد؟ برخی از این ویژگی‌های مثبت به شرح زیر هستند. 

با پرداخت هزینه ی تولید محتوای اینستاگرام بهتر دیده شوید

برندینگ و دیده شدن در میان مشتریان، یکی از اهداف اصلی هر شرکتی است. حتی شرکت‌هایی که امروزه در دنیا شناخته شده هستند، همچنان از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند تا برند خود را شناخته شده نگه دارند. یکی از ویژگی‌هایی که با دریافت خدمات مدیریت پیج اینستاگرام می‌توانید دریافت کنید، برندینگ و دیده شدن در میان مشتریان بالقوه خود است. 
با توجه به استراتژی‌های مختلفی که توسط تیم فیکا انجام می‌شود، برند در شبکه‌های اجتماعی به نحوی نشان داده می‌شود که سبب اعتماد مشتریان به شما شود. با پرداخت هزینه تولید محتوای اینستاگرام می‌توانید شاهد افزایش نرخ فروش خود در بلند مدت باشید.

با پرداخت هزینه تولید محتوای اینستاگرام در دنیای امروزی تعامل داشته باشید

مارک زاکربرگ (Mark zuckerberg) یکی از ثروتمندترین افراد در دنیاست که اینستاگرام را خریداری کرده است. با وجود شیوع ویروس کرونا و دیجیتالی شدن اکثر کارهای روتین و روزانه، مالک این رسانه اجتماعی قصد دارد تا فضای اینستاگرام با بیش از یک میلیارد نفر کاربر را، شبیه به دنیای واقعی کند. به همین دلیل مدیریت پیج اینستاگرام و پرداخت هزینه تولید محتوای اینستاگرام، راهی است که با استفاده از آن بتوانید در دنیای دیجیتال زنده بمانید. 
برای این که بتوانید در مدیریت پیج اینستاگرامی خود موفق عمل کنید، باید چندین نکته اصولی را رعایت کنید. یکی از این اصول رعایت کردن الگوریتم‌های اینستاگرام است. این الگوریتم‌ها همواره در حال تغییر هستند و در صورت نداشتن اطلاع از آن‌ها، ممکن است مشکلاتی برای پیج شما و در نتیجه کسب‌وکار شما پیش بیاید.
یکی دیگر از دلایلی که باید از مدیریت پیج اینستاگرام توسط یک شرکت حرفه‌ای استفاده کنید، این است که افراد و شرکت‌های زیادی هستند که در این زمینه تقلبی عمل می‌کنند. جالب است بدانید که آمار این شرکت‌ها و افراد در سال جاری حدود 41 درصد در کشورمان بوده است. یعنی شما اگر 100 میلیون تومان در مسیر دیجیتالی شدن کسب‌وکار خود خرج کنید، حدود 41 میلیون شما هدر می‌رود. به همین دلیل باید از خدمات مدیریت پیج اینستاگرام شرکتی استفاده کنید که تجربه مناسبی در این زمینه دارد. 

معرفی ابزارهای مدیریت پیج اینستاگرام

یکی از مهم‌ترین کارها در مدیریت پیج اینستاگرام این است که بتوانید از ابزارهای مورد نیاز به شیوه صحیحی استفاده کنید. از مهم‌ترین ابزارهایی که در مدیریت پیج اینستاگرام به کار می‌روند، می‌توان به ابزارهایی اشاره کرد که به تحلیل و بررسی روند پیشرفت پیج می‌پردازند. به عنوان مثال با دریافت این خدمات از تیم فیکا، از ابزارهایی مانند Hootsuite و Socialblade استفاده می‌‌شود. 
همچنین ابزارهای وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها به میزان فیک بودن فالوورهای پیج‌های پربازدید مانند اینفلوئنسرها پی ببرید. در این صورت می‌توانید در بهترین پیج ممکن با فالوورهای واقعی تبلیغات انجام دهید. همچنین برای تولید محتوای اینستاگرام باید از نرم‌افزارهای اختصاصی استفاده شود تا کیفیت نتیجه کار بالا برود و مشتریان را به خود جذب کند. 
 

نمونه پروژه های مدیریت پیج اینستاگرام

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.