کمپین تبلیغاتی در فیکا

کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی

افزایش فروش
افزایش فروش

برگزاری کمپین های تبلیغاتی به شکلی استاندارد در فیکا می تواند در نهایت فروش بیزینس شما را به شکل چشم گیری افزایش دهد.

یکپارچگی کمپین
یکپارچگی کمپین

یکی از ویژگی های کمپین تبلیغاتی در فیکا، یکپارچگی کمپین در تمامی رسانه های مورد استفاده است.

اندازه گیری مداوم
اندازه گیری مداوم

کمپین از زمان استارت تا زمانی که به اتمام می رسد باید به طور مرتب اندازه گیری شود تا بتوان بر اساس دیتا تصمیمات درستی اتخاذ نمود.

بهینه سازی
بهینه سازی

یکی از مهم ترین مراحل اجرای کمپین که خیلی از آن غفلت می شود، بهینه سازی کمپین بر اساس دیتاست. فیکا در مسیر بهینه سازی همراه شماست.

کمپین تبلیغاتی؛ مانند یک لشکرکشی منظم با تارگت ذهن مشتریان

داشتن دید بزرگ برای مدیران، یکی از لازمه‌های موفقیت برند آن‌ها است. تصور کنید قصد دارید در یک برنامه طولانی مدت برندینگ کسب‌وکار خود را انجام دهید. در کنار استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ مانند استراتژی برندینگ، استراتژی محتوا و هویت بصری که حتما باید از آن‌ها استفاده کنید، دیگر چه برنامه‌ای دارید؟ کمپین تبلیغاتی درست مانند یک دیدگاه بزرگ و آینده‌دار است که مدیران موفق این دیدگاه را به خوبی در خود پرورش داده‌اند. این کمپین‌ها در گذر زمان می‌توانند مشتریان بیشتری را به خرید و استفاده از محصولات شما ترغیب کنند. برای این که بتوانید مانند صاحبان بزرگ ترین بیزینس ها، کسب‌وکار خود را با دید بزرگ اداره کنید، ادامه این مطلب جذاب را برای آَشنایی با کمپین‌های تبلیغاتی از دست ندهید.
 

هویت بصری
کمپین تبلیغاتی

مزایای کمپین تبلیغاتی برای کسب‌وکارهای نوین

کمپین تبلیغاتی مسیری است برای این که بتوانید تمامی مخاطبین خود را گرد هم آورید و به استفاده از محصول خود ترغیب کنید. یکی از اهداف اصلی استفاده از این کمپین‌ها، توسعه کسب‌وکار است. همانطور که می‌دانید توسعه یک شرکت در میان سه هدف اصلی یک سازمان قرار دارد. برای این که بتوانید مشتریان بالقوه خود را در فضای وب یا حقیقی پیدا کنید، نیاز به یک وسیله دارید، آن وسیله کمپین تبلیغاتی است.
کمپین تبلیغاتی‌ چیزی است که شما روزانه بدون این متوجه شوید با آن روبرو می‌شوید. همین حالا تلویزیون را روشن کنید یا به مترو بروید یا حتی وارد یک سایت دیگر شوید، این تبلیغات همه جا هستند. اگر آن کمپین تبلیغاتی استراتژی خوبی داشته باشد، احتمالا شما متوجه نخواهید شد که در حال ارتباط گرفتن با آن هستید. به همین دلیل است که بیشتر بیزینس‌های دنیا تمایل دارند از کمپین تبلیغاتی استفاده کنند و در میان مردم بیشتر شناخته شوند.
کمپین تبلیغاتی می‌تواند در ضمیر ناخوداگاه کاربران تاثیر بگذارد و در نهایت بر میزان پولی که می خواهند برای خرید محصول شما هزینه کنند، اثرگذار باشد.

کمپین‌ تبلیغاتی بخشی حیاتی از بازاریابی است

باید صادق باشیم، بازاریاب‌های ماهر در دنیا هستند که تعیین می‌کنند مشتریان چه درخواستی دارند. بله! شاید بسیاری از کاربران از این واقعه بی خبر باشند اما بازاریاب‌های قوی در دنیا می‌توانند سلیقه یک کشور را درباره خوردن صبحانه تغییر دهند. البته که همین طور نیز هست، به عنوان مثال سلیقه مخاطبین در پوشیدن لباس، چیزی است که توسط بزرگ‌ترین برندهای فشن در دنیا تعیین می‌شود. 
بنابراین تبلیغات بیشتر از آن چیزی که فکرش را می‌کنید در زندگی افراد تاثیر دارد. به همین دلیل کمپین تبلیغاتی گزینه ای عالی برای افزایش نرخ فروش و شناخته شدن در میان کاربران است. کمپین تبلیغاتی علاوه بر این که می‌تواند بر نرخ فروش شما تاثیر مثبت بگذارد، همچنین می‌تواند باعث به دست آوردن وفاداری مشتریان شود. با توجه به این که این کمپین‌ها در همه جا قابل مشاهده هستند، در فضای وب، در رادیو و تلویزیون و ... یک حس اعتماد و وفاداری در مشتریان به وجود می‌آید. 
کمپین تبلیغاتی را می‌توان مانند قلاب ماهیگیری در نظر گرفت و کل روند بازاریابی را چوب ماهیگیری. با استفاده از این ابزار می‌توانید نظیر فردی که قصد دارد ماهی‌های خاصی را شکار کند، شما نیز ذهن‌های مخاطبین خودتان را مورد هدف خود قرار دهید.

نمایش بیشتر

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.