مدیریت پیج اینستاگرام در فیکا

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام

استراتژی محتوایی
استراتژی محتوایی

در فیکا برای هر مشتری به صورت اختصاصی استراتژی محتوایی تدوین می شود. این استراتژی نقشه راهی است برای مسیر حرکت پیج اینستاگرام شما.

کار تیمی تخصصی
کار تیمی تخصصی

در فیکا تیمی از متخصصین در کنار یکدیگر، برای موفقیت بیزینس های شما در فضای مجازی تلاش می کنند.

رعایت الگوریتم ها
رعایت الگوریتم ها

الگوریتم های جدید اینستاگرام توسط متخصصین فیکا شناخته می شود و پروژه ها بر اساس آخرین الگوریتم ها مدیریت می شوند.

گزارش تحلیلی
گزارش تحلیلی

یکی از مهم ترین وجوه تمایز فیکا با سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات مدیریت پیج اینستاگرام، ارائه گزارش تحلیلی، به شکلی مرتب و مستمر است.

جای برند شما اینجا خالیه

اسنوا
فرش مهدیان
دکتر فرش
شهرداری کرج
فرش قیطران
همپا
کورش مال
کلینیک زیبایی بهبد لیزر

مدیریت پیج اینستاگرام؛ یکی از بهترین روش ها برای دیده شدن در دنیای امروزی

در دنیایی که روز به روز امور بیشتری در آن دیجیتالی می‌شوند، داشتن یک صفحه اینستاگرام و مدیریت آن به روش صحیح می‌تواند تاثیر زیادی در دیده شدن برند شما داشته باشد. امروزه کسب‌وکارهایی زیادی هستند که درصد بیشتری از درآمد و فروش خود را از طریق فروش اینترنتی به ویژه فروش در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام به دست می‌آورند. در نظر داشته باشید داشتن یک پیج اینستاگرامی و ادمین بودن نیاز به اطلاعات و تجربه دارد تا بتواند کارساز باشد. به همین دلیل شما می‌توانید مدیریت پیج اینستاگرام را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید تا بهترین نتیجه را از سمت فروش اینستاگرامی دریافت کنید. برای آشنایی بیشتر با این مفهوم و سپردن پیج خود به یکی از حرفه‌ای‌ترین تیم‌های امروزی، با ما همراه باشید.
 

هزینه ادمینی اینستاگرام
مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام شامل چه مواردی می‌شود؟

مدیریت پیج اینستاگرام شامل امور مختلفی می‌شود که اینستاگرام به دیده شدن پیج شما کمک کند و مخاطبین بیشتری بتوانند با خدمات یا محصولات شما آشنا شوند. به عبارت دیگر باید گفت که مدیریت پیج اینستاگرام اصولی دارد که در صورت رعایت کردن آن‌ها می‌توانید در میان پیج‌های برتر حوزه کاری خود قرار بگیرید. این اصول شامل مواردی مانند طراحی قالب ظاهری برای پست‎‌ها و استوری‌ها برای منظم شدن پیج و امور دیگر می‌شود. ادامه این بخش را برای آشنایی بیشتر با مدیریت پیج اینستاگرام از دست ندهید. 

مدیریت پیج اینستاگرام شامل طراحی و دیزاین پست‌ها و استوری‌ها می‌شود.

یکی از مواردی که شرکت‌ها برای مدیریت پیج اینستاگرام انجام می‌دهند، طراحی کردن یک دیزاین جذاب برای پست‌ها و استوری‌ها به صورت اختصاصی است. به همین دلیل شما بیشتر در میان مشتریان شناخته می‌شوید و هویت بصری مناسبی به کاربران ارائه می‌کنید. شما می‌توانید با استفاده از خدمات دیگر شرکت فیکا مانند تولید محتوای متنی و استفاده از مواردی مانند تبلیغات در گوگل، استراتژی برندینگ، استراتژی تبلیغات، استراتژی محتوا، پرسونال برندینگ و عکاسی صنعتی، در میان کسب‌وکارهای نوین دیده شوید. 

مدیریت پیج اینستاگرام شامل کپشن نویسی می‌شود

کپشن نویسی یکی از کارهایی است که روزانه کاربران اینستاگرام انجام می‌دهند. این کار مانند نوشتن توضیحاتی در زیر پست برای بینندگان است تا بیشتر بتوانند با محتوای آپلود شده ارتباط برقرار کنند. کپشن نویسی باید کاملا اصولی باشد تا بتواند کاربران اینستاگرام را متقاعد به خواندن آن کند. 

مدیریت پیج اینستاگرام شامل نوشتن عنوان‌های یونیک برای پست‌ها می‌شود.

یکی دیگر از اموری که برای مدیریت پیج اینستاگرام باید انجام دهید این است که بتوانید عنوان‌های یونیکی بنویسید تا پست شما بهتر در میان کاربران دیده شود. برای این کار بهتر است از یک نویسنده ماهر یا تیم حرفه‌ای فیکا استفاده کنید. به طور کلی در نظر داشته باشید که مدیریت پیج اینستاگرام آن قدری که در نگاه اول به نظر می رسد، ساده نیست!
 

نمایش بیشتر

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.