عنوان alt تصویر

موشن گرافیک

موشن گرافیک

معرفی خلاقانه
معرفی خلاقانه

با استفاده از موشن گرافیک می توانید یک معرفی خلاقانه و متفاوت نسبت به رقبایتان داشته باشید. فیکا به خلاق تر بودن برند شما کمک می کند.

تنوع در ساخت
تنوع در ساخت

شما در فیکا می توانید موشن گرافیک را در انواع مختلفی سفارش دهید. از موشن گرافیک دوبعدی و وایت بردی تا موشن گرافیک های خلاقانه سه بعدی.

مقرون به صرفه
مقرون به صرفه

موشن گرافیک در مقایسه با تیزرهای تبلیغاتی، هزینه بسیار کمتری برای شما خواهند داشت. حتی کارهای غیر ممکن در رئال را می توان با موشن گرافیک انجام داد.

جذابیت در طراحی
جذابیت در طراحی

موشن گرافیک به واسطه استفاده از رنگ های مختلف، صدا و حرکت سریع آن از جذابیت های بصری بسیاری بهره مند است که می تواند برای مخاطب شما جذاب باشد.

جای برند شما اینجا خالیه

موسسه آموزشی ماهان
عادل طالبی
قلم چی
پتروشیمی جم
پتروشیمی زاگرس
واکافت
تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)
مجتمع فنی تهران

چرا مشتریان عاشق فیکا هستند؟!

عادل طالبی

عادل طالبی

استراتژیست کسب وکارهای آنلاین

ما معمولا در کار کردن با شرکت های خلاق به مشکل بزرگی بر می خوریم. معضل اصلی این است که در اکثر مواقع تیم های خلاق، نظر کارفرما را از پایه و اساس اشتباه می دانند و حاضر نیستند نظرات ما را اعمال کنند. نکته بسیار مثبتی که در تجربه کار کردن با فیکا داشتم، این بود که ما بارها نسبت به کار اصلاحاتی داشتیم و فیکا بدون این که بخواهد ناآگاهی ما را به رخ بکشد، اصلاحات را اعمال کرد و جالب تر آنکه ما خودمان در نهایت متوجه شدیم که بهترین و جذاب ترین حالت ممکن، همان پیشنهاد اولیه ای بود که دوستان خلاق فیکا به ما داده بودند.

سفارش موشن گرافیک، راهی خلاقانه برای دیده شدن!

با توجه به تغییراتی که در دنیای امروزی در حال رخ دادن است، تمامی کسب‌وکارها در حال دیجیتالی شدن هستند تا بتوانند خود را نجات دهند. بازاریابی کسب‌وکارها نیز دچار تغییراتی زیادی شده است، به عنوان مثال ساخت موشن گرافیک یکی از کارهایی می‌باشد که شما می‌توانید با استفاده از آن در میان کاربران فضای مجازی شناخته شوید. راهکارهایی دیگری نیز وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها در میان مشتریان بالقوه خود شناخته شوید. از این کارها می‌توان به تبلیغات گوگل، تولید محتوای متنی و پرسونال برندینگ اشاره کرد. با این حال در موشن گرافیک شما می‌توانید خلاقیت زیادی به خرج دهید. برای آَشنایی بیشتر با این مفهوم و سفارش ساخت موشن گرافیک ادامه این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید.
 
سئو
موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک دقیقا به چه معناست؟

در ابتدا بهتر است در این بخش از مطلب ساخت موشن گرافیک با این مفهوم بیشتر آشنا شویم. موشن گرافیک را می‌توان گرافیک در حال حرکت معنا کرد. این مفهوم شباهت زیادی به انیمیشن دارد، اما باید بدانید که تفاوت‌های عمده‌ای این دو مفهوم باهم دارند. ساخت موشن گرافیک به معنای به حرکت درآوردن المان‌های گرافیکی و ترکیب کردن آن‌ها با استفاده از موزیک و افکت‌های مناسب است. 
موشن گرافیک را می‌توان به عنوان راهی عالی برای برقراری ارتباط با بیننده در نظر گرفت و با استفاده از خلاقیت یک تاثیر به یادماندنی در ذهن کاربران گذاشت. در ساخت موشن گرافیک المان‌های گرافیکی به همراه صداها و افکت‌های مناسب، می‌توانند منتقل کننده یک پیغام به بیننده باشد. 
از ساخت موشن گرافیک در بخش‌های مختلفی مانند تبلیغات استفاده می‌شود تا کاربران بتوانند در عین حالی که سرگرم می‌شوند با برند شما آشنا شوند. در ساخت موشن گرافیک با توجه به این که محدودیتی وجود ندارد، استفاده از تمامی عناصر خلاقانه برای آن مجاز است، به همین دلیل می‌تواند جذابیت زیادی برای بینندگان شما داشته باشید.

مزایای طراحی موشن گرافیک چیست؟

اگر برای طراحی موشن گرافیک جهت استفاده در اهداف مختلف مانند تبلیغات شک دارید، در این بخش از مطلب ساخت موشن گرافیک شما را با پنج دلیلی که همین الان باید به سراغ ساخت آن بروید، آشنا می‌کنیم. امروزه با توجه به رقابت زیادی که در میان کسب‌وکارهای آنلاین وجود دارد، کسب‌وکار شما نیاز به ارائه چیزی دارد که بتواند در میان این کسب‌وکار برجسته شود. 
یکی از دلایلی که باید به سراغ ساخت موشن گرافیک بروید این است که، کاربران امروزی خیلی سخت به دنبال خواندن متن‌های طولانی هستند و بیشتر قصد دارند با تماشای یک ویدئو، مفهوم را به خوبی درک کنند. شما با استفاده از ساخت موشن گرافیک، می‌توانید در کنار ارائه تصاویر گرافیکی محصولات و خدمات خود را به همراه تمامی جزئیات ارائه کنید.
به عبارت دیگر ساخت موشن گرافیک به شما کمک می‌کند تا بتوانید راحت‌‌تر با جامعه آماری مشتریان خود ارتباط بگیرید و محصولات را ارائه کنید. ادامه این مطلب را برای آشنایی با پنج دلیل طراحی موشن گرافیک برای کسب‌وکارها و امور دیگر از دست ندهید.
 

ساخت تیزر موشن گرافیک کمک می‌کند تا پیغامی جذابی به مشتریان انتقال دهید

برای این که بتوانید با استفاده از ساخت تیزر موشن گرافیک، محصولات خود را ارائه کنید، باید بدانید که ساخت موشن گرافیک باید به همراه یک عمق داستانی باشد. به عبارت دیگر شما باید بتوانید با به کارگیری یک پیغام، به همراه المان‌های گرافیکی و موزیک، آن را در ذهن مشتریان پیاده‌سازی کنید.
با وجود این که ساخت موشن گرافیک یکی از بهترین روش‌های امروزی برای معرفی تمامی جزئیات محصولات و خدمات شما است، استفاده از پیغام در آن می‌تواند تاثیر دراز مدتی در ذهن بیننده داشته باشد. بنابراین یکی از دلایلی که بیشتر کسب‌وکارهای امروزی در پلتفرم‌هایی مانند رسانه‌های اجتماعی و حتی تلویزیون از موشن گرافیک استفاده می‌کنند، منتقل کردن یک پیغام به بینندگان است. 

ساخت تیزر موشن گرافیک کمک می‌کند تا به محتوای شما ارزش دهد

با وجود این که تحقیقات و فایل‌های پرزنت شما ممکن است کاملا دقیق و علمی نوشته شده باشد، اما در دنیای امروزی کم‌تر کسی علاقه به خواندن یک مقاله طولانی دارد تا بتواند با محصولات یا خدمات شما آشنا شود. با این حال شما می‌توانید با استفاده از ساخت موشن گرافیک، ارزش زیادی به محتوای خود بیافزایید. به طور کلی باید گفت که طراحی موشن گرافیک می‌توانید کیفیت محتوای ارائه شده از سمت شما را به میزان زیادی افزایش دهد.

ساخت تیزر موشن گرافیک کمک می‌کند تا از هزینه‌های تبلیغات خود کم کنید

کاهش هزینه ها با موشن گرافیک

یکی دیگر از دلایلی که باید به دنبال ساخت موشن گرافیک باشید این است که استفاده از این روش بازاریابی می‌تواند هزینه‌های شما را تا حد قابل توجهی کاهش دهد. حتما می‌دانید که ساخت تیزرهای تبلیغاتی رئال با استفاده از بازیگرها و لوکیشن‌ها می‌توانند چقدر هزینه بر باشند. در ساخت موشن گرافیک شما با هیچکدام از این هزینه‌ها سر و کار ندارید و می‌توانید با به‌کارگیری هر میزان خلاقیت، موشن گرافیک خود را ایجاد کنید.

ساخت تیزر موشن گرافیک کمک می‌کند تا بدون محدودیت ویژگی‌های خود را نشان دهید

از ویژگی‌های جذاب ساخت موشن گرافیک این است که شما می‌توانید بدون هیچگونه محدودیتی محتوای خود را خلق کنید. حال در نظر داشته باشید که تیم ماهر فیکا می‌توانند با توجه به استراتژی برندینگ، استراتژی تبلیغات و مدیریت پیج اینستاگرام محتوایی تولید کنند که تا مدت‌ها در ذهن کاربران بمانند. ساخت تیزر موشن گرافیک شما می‌تواند در فضاپیمایی در کهکشان‌های دیگر باشد یا در اعماق یک اقیانوس باشد! تصمیم با شماست تا چگونه محتوای خود را برای دیدن شدن بسازید...

ساخت تیزر موشن گرافیک کمک می‌کند تا بتوانید منحصر به فرد باشید

با توجه به این که ساخت موشن گرافیک هیچ حد و حدودی ندارد و شما می‌توانید در آن به تولید هرگونه محتوایی در هر لوکیشنی بپردازید و یک محتوای کاملا منحصر به فرد تولید کنید. با ساخت موشن گرافیکی که تنها مختص شماست، می‌توانید به راحتی در ذهن مشتریان جا باز کنید. به همین دلیل است که استفاده از موشن گرافیک امروزه در میان کسب‌وکار رواج پیدا کرده است. شما با استفاده از آن می‌توانید برند خود را شناخته‌تر کنید. 

ساخت موشن گرافیک چه کاربردهایی برای برندها دارد؟

کاربرد موشن گرافیک برای برندها

حال شاید با این سوال مواجه شوید که ساخت موشن گرافیک در چه مواردی و صنایعی کاربردی است و می‌تواند بر روی رونق آن تاثیر داشته باشد؟ از این سبک محتوا، در کسب‌وکارهایی که نیاز به برندینگ دارند از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به این که امروزه تمامی کسب‌وکارهای نو نیاز دارند تا در میان مردم شناخته شوند، استفاده از موشن گرافیک در این مسیر می‌تواند بسیار کاربردی باشد. 
ساخت موشن گرافیک روشی عالی برای به نمایش درآوردن برخی از حقایق و ویژگی‌های برند شما است. به همین دلیل می‌توانید با استفاده از آن مشتریانی که در سطح اینترنت هستند را از برند خود آگاه کنید. همانطور که می‌دانید نیز در صورتی که آگاهی مشتریان از برند شما زیاد شود، می‌توانید در مدت زمان کوتاه به یک برند شناخته شده تبدیل شوید. همچنین به دلیل امکان انتقال خلاقانه اطلاعات در موشن گرافیک، می‌توانید ارائه خدمات خود را در قالب یک داستان به مشتریان ارائه کنید تا برای ایشان آشنایی با شما و خدمات شما، لذت بخش نیز باشد.
در کنار استفاده از موشن گرافیک در برندینگ، صنایع آموزشی از آن برای ساخت ویدئو کلیپ‌های آموزشی استفاده می‌کنند. دیدن المان‌های گرافیکی و همراه شدن آن با موسیقی لذت بخش است و می‌تواند توجه هر فردی حتی کودکان را به خود جلب کند. بنابراین با ساخت موشن گرافیک می‌تواند سخت‌ترین مفاهیم روانشناسی را ساده کنید و در اختیار کاربران خود قرار دهید. 
تماشا کردن یک ویدئوی موشن کوتاه که در آن از موسیقی مناسب استفاده شده است، می‌تواند به راحتی یک مفهوم را در ذهن بیننده جا بیندازد. از دیگر کاربردهای ساخت موشن گرافیک در هویت بصری است. شما می‌توانید از این روش برای ساخت لوگوهای متحرک استفاده کنید. لوگو موشن که به معنای به حرکت درآوردن لوگوی سازمان است، در برندینگ تاثیر زیادی دارد. 

 ساخت موشن گرافیک در فرهنگ‌سازی نیز کاربرد زیادی دارد

از مهم‌ترین کاربردهای اجتماعی ساخت موشن گرافیک، امکان فرهنگ‌‌سازی در جامعه است. المان‌های گرافیکی متحرک موجود در موشن گرافیک می‌توانند حاوی یک پیغام در باب فرهنگ استفاده از یک چیزی باشند. به همین دلیل است که اخیرا شما محتواهایی را در پلتفرم‌های مختلف مبتنی بر محافظت از محیط زیست مشاهده می‌کنید. در واقع شما به تماشای یک ویدئو موشن گرافیک کوتاه می‌نشینید که حاوی یک پیام اجتماعی مهم است. این از دلایل دیگری است که ساخت موشن گرافیک در دنیای امروزی اهمیت پیدا کرده است. 

با مراحل ساخت موشن گرافیک بیشتر آشنا شوید

در این بخش از مطلب ساخت موشن گرافیک قصد داریم شما را با مراحل ساخت آن توسط کارشناسان فیکا آشنا کنیم. در ابتدا باید اشاره کرد که شما می‌توانید از خدمات دیگری مانند استراتژی برندینگ، استراتژی محتوا، تبلیغات در اینستاگرام، کمپین تبلیغاتی و ساخت پادکست و ویدئو کلیپ نیز در کنار موشن گرافیک استفاده کنید. برای این کار همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ با قیمت مناسب بهره‌مند شوید.

مراحل ساخت موشن گرافیک

با مراحل اولیه ساخت موشن گرافیک آشنا شوید

اولین مرحله در جریان ساخت موشن گرافیک، این است که ما از شما یک بریف (Brief) دریافت می‌کنیم. در این بریف شما به سوالاتی پاسخ می‌دهید که کارشناسان ما برای ساخت موشن گرافیک نیاز دارند. به عنوان مثال شما باید به سوالاتی مانند سبک موشن گرافیک، هدف از ساخت موشن گرافیک، بستر انتشار محتوا و... پاسخ دهید. اهمیت این مرحله از این جهت است که ما خط فکری شما را در کنیم و بتوانیم با طراحی یک موشن گرافیک عالی به روند پیشرفت کسب‌وکار شما کمک کنیم.
پس از این که نظرات و پیشنهادات شما توسط کارشناسان ما بررسی شدند، یک جلسه به نام جلسه ایده‌پردازی راه‌اندازی می‌شود. در این جلسه که می‌تواند با حضور مشتری باشد، درباره ایده‌های مختلف پیرامون محتوای موشن گرافیک توضیح داده می‌شود. پس از اتمام جلسه ایده پردازی، یک ایده به عنوان Big idea یا همان ایده اصلی انتخاب می‌شود.
ایده اصلی به سناریو نویس انتقال داده می‌شود، تا ایشان در قالب یک فایل Word آن را تایپ کند. در این فایل دو ستون وجود دارد که ستون اول متن گوینده با جزئیات نوشته شده است و ستون دوم شامل تمامی شرح تصاویر تمامی سکانس‌هایی است که ایده اصلی را پوشش می‌دهد. در این مرحله فایل ورد را به مشتری ارسال می‌کنیم و هماهنگی های لازم برای تایید یا تغییر بخش های از متن انجام می پذیرد.
در روند ساخت موشن گرافیک نیازی به طراحی گرافیک خیلی عجیب غریبی نیست. بارها ثابت شده است که مهم‌ترین فاکتور در ساخت موشن گرافیک استوری یا همان روند داستان است. با به کارگرفتن ساده‌ترین المان‌های گرافیکی در کنار یک استوری عالی، شما یک موشن گرافیک جذاب خواهید داشت. 

کانسپت ویدئو؛ جز اصلی موشن گرافیک

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، ساخت موشن گرافیک روشی عالی برای ساده‌سازی یک مفهوم است. در صورتی که خدمات و یا محصولاتی را ارائه می‌کنید که عموم مردم با آن آشنایی ندارند، می‌توانید با موشن گرافیک تمام جزئیات برند خود را خیلی ساده به مشتریان انتقال دهید. به عنوان مثال در فضای مجازی می‌توانید هزاران موشن گرافیک درباره بلاک‌چین مشاهده کنید. زیرا این مفهوم جدید، در میان مردم کمی سخت بود، به همین دلیل برای این که کاربران بتوانند کلیت آن را درک کنند، به تماشای موشن گرافیک‌های آن می‌پردازند. 

آشنایی با مراحل پایانی ساخت موشن گرافیک

پس از این که تغییرات نهایی بر روی ایده اصلی و استوری برد موشن گرافیک با نظر مشتری انجام شد، تصاویر را به همراه فایل‌های ضبط شده توسط گوینده به موشن دیزاینر (Motion Designer) تحویل داده می‌شود. موشن دیزاینر کسی است که تمامی فایل‌های صوتی و تصویری را دریافت می‌کند و آن‌ها را به حالت انیمیشن در می‎ آورد. پس از به دست آمدن ویدئوی نهایی، فایل برای مشتری ارسال می‌شود. شما می‌توانید در کنار ساخت موشن گرافیک از خدمات دیگری مانند خدمات سئو و عکاسی صنعتی نیز بهره‌مند شوید.

تفاوت موشن گرافیک با انیمیشن

تفاوت موشن گرافیک و انیمیشن

یکی از سوال‌هایی که برای بیشتر مشتریان هنگام استفاده از خدمات موشن گرافیک برای‌شان پیش می‌آید این است که تفاوت میان موشن گرافیک و انیمیشن در چیست؟ در ابتدا باید بگوییم که موشن گرافیک را می‌توان نوعی انیمیشن دانست.
در ساخت موشن گرافیک از دو یا سه حالت چهره استفاده می‌شود در حالی که می‌توانید تماشا کنید که در انیمیشن‌ها احساسات و حالت‌های چهره‌ متنوعی استفاده می شود. به طور کلی ساخت موشن گرافیک را می‌توان هنر استفاده از تصاویر و به حرکت درآوردن آن‌ها به همراه صداگذاری مناسب دانست.
در ساخت موشن گرافیک تمرکز سازندگان بر روی رساندن پیام است، در حالی که در ساخت انیمیشن زمان زیادی صرف به نمایش درآمدن احساسات، داستان‌سرایی و کیفیت گرافیکی می‌شود. در ادامه این بخش از مطلب ساخت موشن گرافیک با تعریف انیمیشن و تفاوت‌های آن با موشن گرافیک به طور کلی آشنا می‌شوید.

آشنایی با تعریف دقیق انیمیشن به همراه تفاوت‌های آن با موشن گرافیک

انیمیشن به مجموعه تکنیک‌هایی گفته می‌شود که سبب می‌شود تا یک جسم ثابت به حرکت دربیاید و با صداها و افکت‌های مختلفی همراه شود. به طور کلی ساخت موشن گرافیک یا انیمیشن با استفاده از نرم‌افزارهای دیجیتالی انجام می‌شوند، اما شما می‌توانید این کار را با استفاده از یک قلم و کاغذ نیز انجام دهید. افرادی که در زمینه هنر یا گرافیک تحصیل کرده‌اند، به خوبی با این دو مفهوم آشنایی دارند.
انیمیشن تعریف‌های مختلفی دارد که یکی از آن‌ها ظاهرسازی حرکت تصاویر با ساخت چندین تصویر پشت سر هم می‌باشد. انیمیشن انواع مختلفی دارد که یکی از انواع آن‌ها موشن گرافیک است. از انواع دیگر انیمیشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    انیمیشن دو بعدی 2D
•    انیمیشن سه بعدی 3D
•    استاپ موشن (Stop Motion)
همانطور که گفته شد موشن گرافیک یکی از انواع انیمیشن است که بیشتر در تبلیغات استفاده می‌شود. از این نوع انیمیشن بیشتر به عنوان ارتباط گرفتن با مخاطب استفاده می‌کنند. به همین دلیل است که موشن گرافیک را نمی‌توان شبیه به انیمیشن دانست. ادامه مطلب ساخت موشن گرافیک را برای آشنایی با تفاوت‌های این نوع انیمیشن با انواع دیگر آن مطالعه کنید.

تفاوت اول میان موشن گرافیک و انیمیشن

تفاوت اول میان موشن گرافیک و انواع دیگر انیمیشن، وجود راوی یا گوینده در موشن گرافیک است که برای ارتباط گرفتن با مشتریان، در این نوع از انیمیشن استفاده می‌شود. در انیمیشن‌هایی که می‌توانید روزانه در پلتفرم‌های مختلف مشاهده کنید، داستان به صورت زنده در حال اتفاق افتادن است. اما در ساخت موشن گرافیک، گوینده باید بتواند روند داستان را به خوبی شرح دهد.
به طور خلاصه می‌توان گفت که در ساخت موشن گرافیک، از اشکال و جذابیت‌های بصری برای به دست آوردن توجه مخاطب استفاده می‌شود. به عبارت دیگر هدف اصلی این نوع از انیمیشن، استفاده از تصاویر و اشکال نیست، هدف اصلی آن انتقال دادن یک پیام در یک حالت هیجان‌انگیز است. البته که در برخی از از موارد داستان‌سرایی را نیز می‌تواند در موشن گرافیک‌ها مشاهده کرد، اما هدف اصلی آن نیست.

تفاوت دوم میان موشن گرافیک و انیمیشن

یکی دیگر از تفاوت‌هایی که هر از گاهی میان موشن گرافیک و انیمیشن دیده می‌شود این است که در بیشتر موارد، از تصاویر واقعی در موشن گرافیک به همراه برخی اشکال دیجیتالی استفاده می‌شود. در صورتی که در انیمیشن‌ها تمامی تصاویر ساختگی هستند. برخی از آیکون‌هایی که در موشن گرافیک به کار می‌رود شامل: لوگو‌های انیمشینی، تیترهای و نوشته‌هایی که مرتبا بر روی صفحه می‌آیند و اشکال دیجیتالی می‌شوند. 

تفاوت سوم میان موشن گرافیک و انیمیشن

یکی دیگر از تفاوت‌های اصلی که میان موشن گرافیک و انیمیشن دیده می‌شود این است که موشن گرافیک بیشتر در حالت دو بعدی ساخته می‌شود و انیمیشن‌های امروزی از قابلیت 3D استفاده می‌کنند. البته که انیمیشن ‎های دو بعدی نیز ساخته می‌شوند، اما انیمیشن‌های دو بعدی بر روی داستان تمرکز دارند.
اگر به دنبال ساخت یک ویدئو برای ارائه محصولات و خدمات خود هستید، ساخت موشن گرافیک گزینه ای خیلی عالیست. زیرا در کنار این که می‌تواند محصولات و خدمات شما را در شکل سرگرم‌کننده‌ای ارائه کند، هزینه کم‌تری نیز نسبت به ساخت انیمیشن دارد.

انواع موشن گرافیک را بشناسید؛ تمایل دارید چگونه پرزنت شوید

موشن گرافیک انواع مختلفی دارد که در آن‌ها از اجسام و تصاویر متغیری استفاده می‌شود. به طور کلی استفاده از یکی از انواع موشن گرافیک به شما بستگی دارد که چگونه قصد دارید محصولات و خدمات خود را پرزنت کنید. به طور کلی انواع موشن گرافیک‌ها به شرح زیر هستند:
•    موشن گرافیک دو بعدی
•    موشن گرافیک سه بعدی
•    ترکیب موشن گرافیک دو بعدی و سه بعدی
•    استاپ موشن 
•    لوگو موشن
•    موشن گرافیک دو بعدی وایت بردی

موشن گرافیک دو بعدی

موشن گرافیک دوبعدی

 یکی از انواع محبوب موشن گرافیک، موشن گرافیک دو بعدی است. در ساخت موشن گرافیک دو بعدی، همانطور که از نام آن مشخص می‌باشد تنها از اجسام دو بعدی استفاده می‌شود و تمامی اجسام در یک فضای دو بعدی هستند. ساخت موشن گرافیک دو بعدی محدودیت‌های زیادی ندارد و بسیاری از کسب‌وکارها از آن برای شناخته شدن محصولات خود در میان کاربران از آن استفاده می‌کنند.
برای ساخت موشن گرافیک به صورت دو بعدی، هزینه زیادی نباید پرداخت کنید، این یکی از دلایل اصلی است که موشن گرافیک دو بعدی در میان کسب‌وکارها محبوب شده است. البته باید بدانید که همین هزینه پایین نیز می‌تواند از بازخوردهای زیادی برخوردار شود. 

موشن گرافیک سه بعدی

موشن گرافیک سه بعدی

موشن گرافیک سه بعدی یکی دیگر از روش‌های ساخت موشن گرافیک هستند که از در آن از اجسامی که سه بعد دارند استفاده می‌شود. ظاهر این موشن گرافیک درست مانند انیمیشن‌های امروزی است که می‌توانید در پلتفرم‌های مختلف تماشا کنید. 
با توجه به این که کیفیت موشن گرافیک سه بعدی بالا است، می‌تواند باعث جلب اعتمادسازی مشتریان شود. با این حال باید در نظر داشته باشید که هزینه ساخت موشن گرافیک سه بعدی بیشتر از انواع دیگر است. زیبایی موشن گرافی سه بعدی سبب می‌شود تا مشتریان بیشتری به سمت کسب‌وکار شما ترغیب شوند.

استاپ موشن

از انواع دیگر موشن گرافیک می‌توان به استاپ موشن اشاره کرد که در آن چندین عکس از اشیای واقعی گرفته می‌شود. این عکس‌ها باید با نورپردازی مناسب و صداگذاری همراه شود تا یک استاپ موشن مناسب ارائه شود. شما می‌توانید همین حالا برای ارائه خدمات و محصولات خود از استاپ موشن استفاده کنید.

لوگو موشن

لوگو موشن یکی دیگر از انواع موشن گرافیک است که به لوگوهایی گفته می‌شود که به همراه صدا و افکت به حرکت درآورده می‌شوند. ساخت لوگو موشن در تعریف هویت بصری یک برند تاثیر چشمگیری دارد.

موشن گرافیک وایت بردی

موشن گرافیک وایت بردی یکی از ارزان‌ترین انواع موشن گرافیک است که طرفداران خاص خود را دارد. برای آشنایی بیشتر با این سبک از موشن گرافیک، می توانید به نمونه کارهای ما مراجعه کنید.

تعرفه ساخت موشن گرافیک در سال 1401 چقدر است؟

در این بخش از مطلب ساخت موشن گرافیک، با تعرفه موشن گرافیک در سال 1401 آشنا می‌شویم. عوامل مختلفی هستند که بر قیمت ساخت موشن گرافیک تاثیر دارند. البته تعرفه ساخت موشن گرافیک بیشتر مربوط به خواسته مشتریان است. زیرا در صورتی که شما درخواست ساخت یک موشن گرافیک فانتزی داشته باشید هزینه متفاوتی نسبت به زمانی دارد که شما قصد داشته باشید که از موشن گرافیک سه بعدی به همراه تصاویر حقیقی استفاده کنید. 
یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی تعرفه ساخت موشن گرافیک، نیاز به نیروهای صداگذاری است. به عنوان مثال اگر در استوری برد موشن گرافیک، شما قصد داشته باشید تا از چندین گوینده استفاده کنید، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.
در ساخت موشن گرافیک زمانی که برای رندر ویدئوی شما گذاشته می‌شود، تاثیر زیادی بر روی قیمت دارد. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی تعرفه ساخت موشن گرافیک این است که شما در چه مدت زمانی قصد دارید ویدئوی خود را دریافت کنید. 

قیمت موشن گرافیک برای کسب‌وکارهای مختلف 

قیمت موشن گرافیک برای کسب‌وکارهای مختلف با توجه به خواسته‌های مشتری متفاوت است. به عنوان مثال قیمت موشن گرافیک برای افرادی که قصد دارند از آن برای پرسونال برندینگ استفاده کنند کم‌تر از قیمت موشن گرافیکی است که برای کسب‌وکارها استفاده می‌شود. برای آشنایی و اطلاعات بیشتر درباره قیمت موشن گرافیک با کارشناسان تیم حرفه‌ای فیکا تماس بگیرید.

نظرات مشتریان درباره خدمات موشن گرافیک تیم فیکا

تیم فیکا با وجود این که از کارشناسان مختلفی مانند طراحان گرافیک، نویسندگان و عوامل مختلف تشکیل شده است، می‌تواند یک پکیج کامل از خدمات موشن گرافیک را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. برای آشنایی بیشتر با کیفیت خدمات موشن گرافیک فیکا، در این بخش برخی نظرات مشتریان را بررسی می‌کنیم.

پاسخ به سوالات متداول پیرامون تعرفه موشن گرافیک 

در این بخش از مطلب ساخت موشن گرافیک به چندین سوال شما پیرامون تعرفه موشن گرافیک و مزایای استفاده از آن پاسخ می‌دهیم.

تعرفه موشن گرافیک به چه عواملی بستگی دارد؟

تعرفه موشن گرافیک به عواملی مختلفی بستگی دارد که ما در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • نوع و سَبک موشن گرافیک: موشن گرافیک دوبعدی، سه بعدی، وایت بردی و...
  • نام آشنا بودن گوینده موشن گرافیک
  • مدت زمان موشن گرافیک
  • تعداد دفعات ادیت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک چند مرحله دارد؟

ساخت موشن گرافیک در فیکا 6 مرحله دارد که در صورت نیاز مشتریان می‌توانند در مراحل آخر پروژه خود را دچار تغییرات کنند.

در ساخت موشن گرافیک از صدای چندین گوینده استفاده می‌شود؟

در ساخت موشن گرافیک بنابر درخواست مشتریان از گویندگان مختلفی استفاده می‌شود. با این حال به صورت پیش‌فرض از یک نفر استفاده می‌شود.

تفاوت موشن گرافیک و انیمیشن چیست؟

موشن گرافیک یکی نوع انیمیشن است که به جای این که بر روی داستان‌سرایی تمرکز داشته باشید، با استفاده از اشیا و تصاویر متحرک سعی بر انتقال یک پیام دارد.

چرا ساخت موشن گرافیک اهمیت دارد؟

در دنیای امروز با توجه به این که کسب‌وکارها دیجیتالی شدند، باید از ساخت موشن گرافیک برای برند خود استفاده کنید تا در میان مردم شناخته شوید و کاربران را به استفاده از خدمات یا محصولات خود ترغیب کنید.

با ساخت موشن گرافیک از آن می‌توان در چه پلتفرم‌هایی استفاده کرد؟

شما می‌توانید با ساخت موشن گرافیک جذاب، از آن در پلتفرم‌های مختلفی مانند رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید تا مشتریان بالقوه خود را به سوی خود جذب کنید.

با سفارش موشن گرافیک، برند خود را خلاقانه ارائه کنید

با موشن گرافیک برند خود را خلاقانه ارائه کنید

موشن گرافیک را می‌توان به عنوان روشی معرفی کرد که شما می‌توانید با استفاده از آن خدمات یا محصولات خود را به شیوه خلاقانه به کاربران فضای مجازی به ویژه مشتریان بالقوه ارائه کنید. سفارش موشن گرافیک با توجه به این که می‌تواند اطلاعات دقیق محصولات و خدمات شما را به شیوه سرگرم‌کننده، به همراه المان‌هایی مانند موزیک و افکت به مشتریان ارائه کند، راهی است که می‌تواند برند شما را در میان رقبا برجسته کند.
سفارش موشن گرافیک به یک کلید تبدیل شده است که برندها می‌توانند از آن برای موفق شدن در دنیای امروزی استفاده کنند. با توجه به این که بیشتر کسب‌وکارها دیجیتالی شدند، استفاده از یک روش خلاقانه می‌تواند شما را منحصر به فرد کند. ساخت موشن گرافیک با توجه به این که محدودیتی ندارد و با هزینه پایین می‌تواند مشتریان زیادی را به سوی کسب‌وکار شما سوق دهد، به تمامی برندها پیشنهاد می‌شود.
 

 

نمایش بیشتر

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.