هزینه تولید محتوای ویدئویی | ویژگی های ویدئو کلیپ در فیکا

هزینه تولید محتوای ویدئویی | ویژگی های ویدئو کلیپ در فیکا

یادگیری آسان
یادگیری آسان

ویدئو کلیپ ( محتوای ویدئویی ) از آنجایی چندین حس را درگیر می کند می تواند برای موارد آموزشی بسیار گزینه مناسبی باشد چرا که یادگیری را آسان تر می کند.

انتقال سریع پیام
انتقال سریع پیام

محتوای ویدئویی این قابلیت را دارد که چندین هزار کلمه محتوای متنی را در قالب چند دقیقه و حتی چند ثانیه به مخاطب منتقل کند.

تعامل بیشتر
تعامل بیشتر

تجربه نشان داده است که محتوای ویدئویی می تواند کاربر را به برقراری تعامل بیشتر تحریک کند و این دقیقا همان چیزی است که بیزینس ها به دنبال آن هستند.

ارتقاء اعتبار پیام
ارتقاء اعتبار پیام

به واسطه زحمت و زمانی که برای تولید محتوای ویدئویی صرف می شود، اعتبار بیشتر از برند شما در ذهن مخاطب شکل خواهد گرفت.

جای برند شما اینجا خالیه

فرش مهدیان
دکتر فرش
شهرداری کرج
فرش قیطران
کلینیک زیبایی بهبد لیزر

تولید محتوای ویدئویی؛ عنصری درخشان در دنیای دیجیتال

امروزه تولید محتوا با توجه به این که اهمیت زیادی در رسانه‌ها و پلتفرم‌های مختلف پیدا کرده است، بسیار حیاتی می‌باشد که تمامی افراد و کسب‌وکارها برای برجسته شدن در میان انبوهی از محتوا در فضای وب و شبکه های اجتماعی، به سراغ تولید محتوای ویدئویی بروند. در حقیقت یکی از محبوب‌ترین محتواهای کاربران امروزی نیز، همین ویدئوهای جذابی است که با اهداف مختلفی ساخته می‌شود. از این اهداف می‌توان به تولید محتوای ویدئویی آموزشی، معرفی خدمات یا محصولات و پرسونال برندینگ اشاره کرد. شما می‌توانید با ساخت ویدئو کلیپ متناسب با برند یا محصول خود، در میان کاربران شناخته شوید. بنابراین اگر شما نیز درست مانند تمامی کسب‌وکارهای موفق دنیا، به دنبال دیدن شدن هستید، پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ تولید محتوای ویدئویی بروید. در ادامه این مطلب با ساخت ویدئو کلیپ بیشتر آشنا خواهید شد. 
 

هزینه تولید محتوای ویدئویی
ویدئو کلیپ

سه مزیت اصلی ساخت ویدئو کلیپ

در دنیای دیجیتالی تمامی کسب‌وکارها به دنبال این هستند تا بتوانند توجه کاربران را به محصولات یا خدمات خود جلب کنند. برندهایی که در زمینه ویدئوهای آموزشی در حال فعالیت هستند، برندهای حوزه فشن، حوزه فرش، لوازم خانگی، پزشکی و سلامت و دیگر برندها که در این سال‎ها از ویدئو کلیپ برای شناخته شدن استفاده کرده‌اند. با توجه به رسانه‌های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام، شما به راحتی می‌توانید با استفاده از ساخت یک ویدئو کلیپ جذاب، توجه مشتریان را به خود جلب کنید.
در دوره‌ای که بیشتر فعالیت‌های در حال دیجیتالی شدن هستند، فرقی ندارد که شما مالک یک کسب‌وکار کوچک و یا بزرگ هستید، استفاده از خدمات تولید محتوای ویدئویی، می‌توانید سکوی پرتابی برای موفقیت شما باشد. در ادامه این بخش با سه مزیت اصلی ساخت ویدئو کلیپ آشنا می‌شویم.

ویدئوها به راحتی توجه کاربران را به خود جلب می‌کنند.

برای این که بتوانید توجه کاربران و مشتریان بالقوه خود را به ساده‌ترین روش به دست آورید، باید از عکس یا ویدئو استفاده کنید. با توجه به این که تفکر مصرف‌گرایانه امروزی توانسته است تمرکز کاربران را کاهش دهد، استفاده از ویدئو کلیپ، را می‌توان به عنوان بهترین راه برای به دست آوردن تمرکز کاربران دانست. 
برای این که به اهمیت عکس و ویدئو در دنیای دیجیتالی پی ببرید، فقط به اصطلاح meme هایی که در دنیای امروزی ترند شده‌اند و چندین سالی است که رسانه‌ها را به سلطه خود درآورده‌اند، فکر کنید. بنابراین شما می‌توانید با استفاده از عناصری که در رسانه‌های اجتماعی ترند شده‌اند، خود را در میان دیگر کسب‌وکارها برجسته کنید.
تولید محتوای ویدئویی زمانی که منجر به ساخت یک کلیپ با ارزش و درگیر کننده باشد، می‌تواند توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. با توجه به این که تعداد ویدئوهای موجود در رسانه‌های اجتماعی روزانه به شکل چشم‌گیری در حال افزایش است، باید از روش‌هایی برای تولید محتوا استفاده کنید تا در دیده شدن نسبت به رقبای خود برتری داشته باشید. 

تولید محتوای ویدئویی یادگیری را آسان‌تر کرده است!

همانطور که می‌دانید بیشتر دانش‌آموزان و دانشجویان امروزی از محتواهای ویدئوی برای یادگیری دروس خود استفاده می‌کنند. با توجه به این که تولید محتوای ویدئویی توانسته است یادگیری را آسان کند. امروزه کسب‌وکارهای مختلفی هستند که ویدئوهای آموزشی خود را با قیمت‌های نجومی به دانش‌آموزان می‌فروشند و استقبال زیادی نیز از این ویدئوها شده است.

همانطور که گفته شد تفکر امروزی به نوعی یک تفکر مصرف‌گراست، بنابراین باید به دنبال این باشید تا اطلاعات را به ساده‎‌ترین روش و با عناصر جذاب در ذهن مشتریان و کاربران ماندگار کنید. حال این اطلاعات می‌تواند هر چیزی باشد، یک ویدئوی آموزشی یا توضیح و معرفی یکی از محصولات آرایشی و بهداشتی.

با توجه به تحقیقات صورت گرفته در موسسات معتبر، کاربران روزانه زمان خود را  به تماشای 500 میلیون محتوای ویدئویی در رسانه‌های اجتماعی سپری می‌کنند و مهم‌ترین دلیل این رقم بالا نیز آسان بودن تماشای ویدئو است. تعجبی ندارد که در دنیای امروزی بیشتر تهیه کنندگان هالیوودی به دنبال ساخت فیلم های سینمایی از روی کتاب‌ها و رمان ‎ها هستند. بنابراین ساخت ویدئو کلیپ از محتواهای آموزشی و درسی، روش خوبی است که می‌توانید با استفاده از آن طرفدار زیادی پیدا کنید.

نمایش بیشتر

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.