هویت بصری | ویژگی های طراحی هویت بصری در فیکا

هویت بصری | ویژگی های طراحی هویت بصری در فیکا

منحصر بفرد بودن
منحصر بفرد بودن

با طراحی یک هویت بصری یونیک، برند شما می تواند از سایز برندها و رقبا متمایز شود و شخصیت منحصر بفرد خودش را به رقبا دیکته کند.

وفاداری مشتریان
وفاداری مشتریان

شخصیتی که از طریق طراحی هویت بصری به برند شما داده می شود، می تواند بین برند و مشتریان حس تعلق و وفاداری ایجاد کند.

افزایش اعتبار برند
افزایش اعتبار برند

با رشد بیزینس ها به این نقطه رسیده ایم که برندی که هویت بصری منحصر بفرد خود را نداشته باشد، مسیر دشواری در کسب اعتبار در میان مشتریان خواهد داشت.

اعتماد مشتریان
اعتماد مشتریان

یکی از پارامترهای اعتماد زای مشتریان که در همان نگاه اول هم به چشم می آید، داشتن یک هویت بصری منحصر بفرد و یونیک است.

جای برند شما اینجا خالیه

شورای اسلامی شهر کرج
دکتر فرش
راویل
دیپاک
گروه مهندسین هشت

هویت بصری؛ قصد دارید چگونه در میان مشتریان شناخته شوید؟

یکی از مهم‌ترین مسائلی که همواره در پیشرفت یک کسب‌وکار نقش حیاتی داشته است، بازاریابی و برندینگ آن شرکت است. امروزه با وجود دیجیتالی شدن کسب‌وکارها، تجارت‌های زیادی ظهور پیدا می‌کنند و در پی شناخته شدن در میان مشتریان بالقوه خود هستند. اگر می‌خواهید در میان این موج از کسب‌وکارهای نوین، شما نیز موفق شوید و در میان کاربران شناخته شوید، باید خود را از دیگر کسب‌وکارهای موجود متمایز کنید. به همین دلیل طراحی هویت بصری برند به شما کمک می‌کند تا بتوانید میان حجم انبوهی از شرکت‌های که در حال رقابت هستند، برند شما برنده میدان شود. برای آشنایی بیشتر با مراحل ساخت هویت بصری یا همان Visual identity ادامه این مطلب را از دست ندهید.
 

هویت بصری
هویت بصری

آشنایی کامل با هویت بصری برند

برای آشنایی بیشتر با هویت بصری یک برند در ابتدا باید اشاره کنیم که این مفهوم تقریبا شبیه به هویت هر انسانی است. به عنوان مثال هر فردی درباره شخصیت خود، ارزش‌ها و قابلیت‌هایی قائل شده است که آن فرد را از دیگران متمایز کرده است. به عبارت دیگر ویژگی‌های خاصی که در هر فرد وجود دارد سبب شده است تا ایشان از افراد دیگر قابل شناخت شود. از این رفتارها و ویژگی‌ها می‌توان به نحوه حرف زدن و رفتار کردن در برابر مشکلات اشاره کرد که برای هر فرد یکسان نیست. 
با توجه به این که ویژگی‌ها و رفتارهای خاص افراد می‌تواند آن‌‍‌ها را متمایز کند و باعث شود تا مدت‌ها در یادها بمانند، کسب‌وکار نیاز به همچین ویژگی دارند تا بتوانند تا مدت‌ها در یاد کاربران بمانند. با این حال شاید برای شما سوال شود که در دنیای امروزی که شرکت‌های مختلف خدمات یکسانی ارائه می‌دهند، چگونه می‌توان از بقیه شرکت‌ها متفاوت بود؟ در جواب این سوال باید گفت که هویت بصری می‌تواند برای یک شرکت شخصیتی بسازد که سبب شود تا مشتریان آن را متفاوت از دیگر کسب‌وکارها بدانند.
برای این که هویت بصری برای شما بیشتر جا بیفتد، می‎‌توان به اوراق اداری مانند کارت‌های تجاری یا بروشورها اشاره کرد که به شیوه‌ای خاص، محصولات و یا خدمات یک شرکت را معرفی می‌کنند. به همین دلیل می‌توان هویت بصری را یک نوع ابزاری دانست که شما را در ذهن مشتریان جاودانه می‌کند.

ساخت هویت بصری در این دنیای پر سرعت

در دنیای امروزی که کسب‌وکارهای مختلفی از جمله کسب‌وکارهای خانگی در حال رشد هستند، هویت بصری می‌تواند برند شما را در ذهن مردم ماندگار کند. اما برای ساخت هویت بصری ای که بتواند برند شما را در دنیای امروزی برجسته کند، باید با استراتژی مناسبی پیش رفت. شما می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و در موجی از کسب‌وکارهای نوین برجسته شوید. ما به شما استفاده از خدمات دیگری مانند مدیریت پیج اینستاگرام، استراتژی محتوا، استراتژی تبلیغات و استراتژی برندینگ پیشنهاد می‌کنیم.
 

نمایش بیشتر

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.