مدیریت پیج اینستاگرام | ویژگی‌های مدیریت صفحه اینستاگرام در فیکا

مدیریت پیج اینستاگرام | ویژگی‌های مدیریت صفحه اینستاگرام در فیکا

استراتژی محتوایی
استراتژی محتوایی

در فیکا برای هر مشتری به صورت اختصاصی استراتژی محتوایی تدوین می شود. این استراتژی نقشه راهی است برای مسیر حرکت پیج اینستاگرام شما.

کار تیمی تخصصی
کار تیمی تخصصی

در فیکا تیمی از متخصصین در کنار یکدیگر، برای موفقیت بیزینس های شما در فضای مجازی تلاش می کنند.

رعایت الگوریتم ها
رعایت الگوریتم ها

الگوریتم های جدید اینستاگرام توسط متخصصین فیکا شناخته می شود و پروژه ها بر اساس آخرین الگوریتم ها مدیریت می شوند.

گزارش تحلیلی
گزارش تحلیلی

یکی از مهم ترین وجوه تمایز فیکا با سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات مدیریت پیج اینستاگرام، ارائه گزارش تحلیلی، به شکلی مرتب و مستمر است.

جای برند شما اینجا خالیه

مدیریت پیج اینستاگرام؛ یکی از بهترین روش ها برای دیده شدن در دنیای امروزی

در دنیایی که روز به روز امور بیشتری در آن دیجیتالی می‌شوند، داشتن یک صفحه اینستاگرام و مدیریت آن به روش صحیح می‌تواند تاثیر زیادی در دیده شدن برند شما داشته باشد. امروزه کسب‌وکارهایی زیادی هستند که درصد بیشتری از درآمد و فروش خود را از طریق فروش اینترنتی به ویژه فروش در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام به دست می‌آورند. در نظر داشته باشید داشتن یک پیج اینستاگرامی و ادمین بودن نیاز به اطلاعات و تجربه دارد تا بتواند کارساز باشد. به همین دلیل شما می‌توانید مدیریت پیج اینستاگرام را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید تا بهترین نتیجه را از سمت فروش اینستاگرامی دریافت کنید. برای آشنایی بیشتر با این مفهوم و سپردن پیج خود به یکی از حرفه‌ای‌ترین تیم‌های امروزی، با ما همراه باشید.
 

هزینه ادمینی اینستاگرام
مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام شامل چه مواردی می‌شود؟

مدیریت پیج اینستاگرام شامل امور مختلفی می‌شود که اینستاگرام به دیده شدن پیج شما کمک کند و مخاطبین بیشتری بتوانند با خدمات یا محصولات شما آشنا شوند. به عبارت دیگر باید گفت که مدیریت پیج اینستاگرام اصولی دارد که در صورت رعایت کردن آن‌ها می‌توانید در میان پیج‌های برتر حوزه کاری خود قرار بگیرید. این اصول شامل مواردی مانند طراحی قالب ظاهری برای پست‎‌ها و استوری‌ها برای منظم شدن پیج و امور دیگر می‌شود. ادامه این بخش را برای آشنایی بیشتر با مدیریت پیج اینستاگرام از دست ندهید. 

مدیریت پیج اینستاگرام شامل طراحی و دیزاین پست‌ها و استوری‌ها می‌شود.

یکی از مواردی که شرکت‌ها برای مدیریت پیج اینستاگرام انجام می‌دهند، طراحی کردن یک دیزاین جذاب برای پست‌ها و استوری‌ها به صورت اختصاصی است. به همین دلیل شما بیشتر در میان مشتریان شناخته می‌شوید و هویت بصری مناسبی به کاربران ارائه می‌کنید. شما می‌توانید با استفاده از خدمات دیگر شرکت فیکا مانند تولید محتوای متنی و استفاده از مواردی مانند تبلیغات در گوگل، استراتژی برندینگ، استراتژی تبلیغات، استراتژی محتوا، پرسونال برندینگ و عکاسی صنعتی، در میان کسب‌وکارهای نوین دیده شوید. 

مدیریت پیج اینستاگرام شامل کپشن نویسی می‌شود

کپشن نویسی یکی از کارهایی است که روزانه کاربران اینستاگرام انجام می‌دهند. این کار مانند نوشتن توضیحاتی در زیر پست برای بینندگان است تا بیشتر بتوانند با محتوای آپلود شده ارتباط برقرار کنند. کپشن نویسی باید کاملا اصولی باشد تا بتواند کاربران اینستاگرام را متقاعد به خواندن آن کند. 

مدیریت پیج اینستاگرام شامل نوشتن عنوان‌های یونیک برای پست‌ها می‌شود.

یکی دیگر از اموری که برای مدیریت پیج اینستاگرام باید انجام دهید این است که بتوانید عنوان‌های یونیکی بنویسید تا پست شما بهتر در میان کاربران دیده شود. برای این کار بهتر است از یک نویسنده ماهر یا تیم حرفه‌ای فیکا استفاده کنید. به طور کلی در نظر داشته باشید که مدیریت پیج اینستاگرام آن قدری که در نگاه اول به نظر می رسد، ساده نیست!
 

مدیریت پیج اینستاگرام شامل هشتگ گذاری اصولی می‌شود

یکی از اموری که در مدیریت پیج اینستاگرام سبب می‌شود تا پست‌های شما بیشتر دیده شود، هشتگ گذاری اصولی است. این کار سبب می‌شود تا بازدید بیشتری از سوی کاربران دریافت کنید، بنابراین نرخ فروش محصولات و ارائه خدمات شما نیز افزایش پیدا می‌کند. 

مدیریت پیج اینستاگرام شامل نظارت بر کامنت و دایرکت می‌شود

از دیگر اموری که در مدیریت پیج اینستاگرام اهمیت زیادی دارد، نظارت بر کامنت‌ها و پاسخ دادن به دایرکت‌هاست. در صورتی که بتوانید این کار را به خوبی انجام دهید، تجربه کاربران از خرید و تعامل با پیج شما، یک تجربه خوشایند خواهد شد؛ بنابراین حس خوبی در مشتریان ایجاد می‌کنید. این کار در مدیریت پیج اینستاگرام سبب می‌شود تا حتی اگر کاربران از خدمات شما استفاده نکنند، بعدها در صورت نیاز به پیج شما سر بزنند.  

مدیریت پیج اینستاگرام شامل بررسی اینسایت‌های پیج می‌شود

مدیریت پیج اینستاگرام شامل مواردی مختلفی از جمله بررسی اینسایت‌ها (Insights) می‌شود. هر کسب‌وکاری برای این که بتواند به پیشرفت فکر کند، نیاز دارد تا آماری را دریافت کند که درباره مشتریان اطلاعات به دست آورد. این آمار در اینستاگرام، اینسایت(Insights) نام دارند که کمک زیادی به روند پیج کسب‌وکارها می‌کنند. 
در مدیریت پیج اینستاگرام به شیوه اصولی، تمامی اطلاعاتی که از اینسایت‌ها دریافت می‌شوند برای بازاریابی بهتر مورد بررسی قرار می‌گیرند. این آمار و اطلاعات نشان می‌دهد کدام پست‌های شما و توسط چه کسانی بهتر دیده‌ شده‌اند و با چه محتواهایی توانسته‌اید لایک و کامنت بیشتری دریافت کنید و فالوور بیشتری جذب کنید.

مدیریت پیج اینستاگرام شامل رعایت الگوریتم‌های اینستاگرام می‌شود

مدیریت پیج اینستاگرام تا حدودی دشوار است، زیرا شما باید بتوانید الگوریتم‌های این رسانه اجتماعی که دائما در حال تغییر هستند را شناسایی کنید و بر اساس آن عمل کنید. نکته سخت این الگوریتم‌ها این است که هیچگاه به صورت عمومی منتشر نمی‌شوند و تنها متخصصان این حوزه، براساس تجربیات‌شان می‌توانند الگوریتم‌های جدید راکشف کنند و آن ها را به کار بگیرند.

مدیریت پیج اینستاگرام شامل چه موارد دیگری می‌شود

به طور کلی تا اینجا متوجه شدید که مدیریت پیج اینستاگرام نیاز به یک تیم حرفه‌ای دارد که تجربه مناسبی در این زمینه داشته باشد. شما می‌توانید مدیریت پیج اینستاگرام خود را به ما بسپارید تا نرخ فروش محصولات و ارائه خدمات شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

از دیگر مواردی که در مدیریت پیج اینستاگرام باید رعایت شوند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه تقویم تولید محتوایی ماهانه به دلیل ایجاد نظم
  • ارائه گزارش ماهانه مبتنی بر عملکرد پیج
  • برگزار کردن مسابقات و استفاده از کمپین تبلیغاتی مناسب 

تولید محتوا اینستاگرام چه ویژگی‌های مثبتی برای کسب‌وکارها دارد؟

تولید محتوا اینستاگرام و مدیریت آن به شیوه ی صحیح در دنیای امروزی، مزایای زیادی برای کسب‌وکارها دارد. احتمالا در مقاله‌های مختلفی درباره تحول و انقلاب دیجیتال مطالعه کرده اید، با این مضمون که تقریبا تمامی کسب و کارها به سمت دیجیتالی شدن می‌روند. اگر خود را یک تافته جدا بافته از موج دیجیتالی شدن امور بدانیم، صادقانه باید بگوییم که غرق خواهیم شد. اما تولید محتوای اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام چه ویژگی‌های مثبتی دارد؟ برخی از این ویژگی‌های مثبت به شرح زیر هستند. 

با پرداخت هزینه ی تولید محتوای اینستاگرام بهتر دیده شوید

برندینگ و دیده شدن در میان مشتریان، یکی از اهداف اصلی هر شرکتی است. حتی شرکت‌هایی که امروزه در دنیا شناخته شده هستند، همچنان از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند تا برند خود را شناخته شده نگه دارند. یکی از ویژگی‌هایی که با دریافت خدمات مدیریت پیج اینستاگرام می‌توانید دریافت کنید، برندینگ و دیده شدن در میان مشتریان بالقوه خود است. 
با توجه به استراتژی‌های مختلفی که توسط تیم فیکا انجام می‌شود، برند در شبکه‌های اجتماعی به نحوی نشان داده می‌شود که سبب اعتماد مشتریان به شما شود. با پرداخت هزینه تولید محتوای اینستاگرام می‌توانید شاهد افزایش نرخ فروش خود در بلند مدت باشید.

با پرداخت هزینه تولید محتوای اینستاگرام در دنیای امروزی تعامل داشته باشید

مارک زاکربرگ (Mark zuckerberg) یکی از ثروتمندترین افراد در دنیاست که اینستاگرام را خریداری کرده است. با وجود شیوع ویروس کرونا و دیجیتالی شدن اکثر کارهای روتین و روزانه، مالک این رسانه اجتماعی قصد دارد تا فضای اینستاگرام با بیش از یک میلیارد نفر کاربر را، شبیه به دنیای واقعی کند. به همین دلیل مدیریت پیج اینستاگرام و پرداخت هزینه تولید محتوای اینستاگرام، راهی است که با استفاده از آن بتوانید در دنیای دیجیتال زنده بمانید. 
برای این که بتوانید در مدیریت پیج اینستاگرامی خود موفق عمل کنید، باید چندین نکته اصولی را رعایت کنید. یکی از این اصول رعایت کردن الگوریتم‌های اینستاگرام است. این الگوریتم‌ها همواره در حال تغییر هستند و در صورت نداشتن اطلاع از آن‌ها، ممکن است مشکلاتی برای پیج شما و در نتیجه کسب‌وکار شما پیش بیاید.
یکی دیگر از دلایلی که باید از مدیریت پیج اینستاگرام توسط یک شرکت حرفه‌ای استفاده کنید، این است که افراد و شرکت‌های زیادی هستند که در این زمینه تقلبی عمل می‌کنند. جالب است بدانید که آمار این شرکت‌ها و افراد در سال جاری حدود 41 درصد در کشورمان بوده است. یعنی شما اگر 100 میلیون تومان در مسیر دیجیتالی شدن کسب‌وکار خود خرج کنید، حدود 41 میلیون شما هدر می‌رود. به همین دلیل باید از خدمات مدیریت پیج اینستاگرام شرکتی استفاده کنید که تجربه مناسبی در این زمینه دارد. 

معرفی ابزارهای مدیریت پیج اینستاگرام

یکی از مهم‌ترین کارها در مدیریت پیج اینستاگرام این است که بتوانید از ابزارهای مورد نیاز به شیوه صحیحی استفاده کنید. از مهم‌ترین ابزارهایی که در مدیریت پیج اینستاگرام به کار می‌روند، می‌توان به ابزارهایی اشاره کرد که به تحلیل و بررسی روند پیشرفت پیج می‌پردازند. به عنوان مثال با دریافت این خدمات از تیم فیکا، از ابزارهایی مانند Hootsuite و Socialblade استفاده می‌‌شود. 
همچنین ابزارهای وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها به میزان فیک بودن فالوورهای پیج‌های پربازدید مانند اینفلوئنسرها پی ببرید. در این صورت می‌توانید در بهترین پیج ممکن با فالوورهای واقعی تبلیغات انجام دهید. همچنین برای تولید محتوای اینستاگرام باید از نرم‌افزارهای اختصاصی استفاده شود تا کیفیت نتیجه کار بالا برود و مشتریان را به خود جذب کند.

معرفی پیج‌هایی که با خدمات حرفه‌ای فیکا دیده شدند

تیم فیکا متشکل از کارشناسان و متخصصان در زمینه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ، پیج‌های متعددی را به عرش رسانده است که شما نیز می‌توانید همین حالا از فرش شروع کنید و در میان آن‌ها قرار بگیرید. پیج‌های مختلفی با استفاده از خدمات مدیریت پیج اینستاگرام فیکا در میان برترین‌ها قرار گرفته‌اند. این پیج‌ها شامل پیج‌های فروش، خدمات و پرسونال برند می‌شوند. 
شما می‌توانید در کنار استفاده از خدمات مدیریت پیج اینستاگرام فیکا، از خدماتی مانند طراحی گرافیک، خدمات سئو، ساخت موشن گرافیک، تیزر تبلیغاتی، ساخت ویدئو کلیپ و پادکست استفاده کنید. نمونه کار مدیریت پیج اینستاگرام که با استفاده از خدمات فیکا موفق شده‌اند، به شرح زیر هستند:

تعرفه تولید محتوای اینستاگرام در سال 1401 چگونه است

تعرفه تولید محتوای اینستاگرام به عوامل مختلف بستگی دارد که قصد داریم در این بخش از مطلب مدیریت پیج اینستاگرام آن را بررسی کنیم. این تعرفه با توجه به تعداد پست، استوری و خدمات مورد نظر شما تعیین می‌شود. به عنوان مثال روش‌هایی وجود دارد که شما با استفاده از آن‌ها می‌توانید از تعداد پست، استوری و خدمات مشخصی بهره‌مند شوید. تعرفه تولید محتوای اینستاگرام فیکا با توجه به بسته‌های ویژه، پرفروش و اقتصادی متغیر است. استفاده از این پکیج زمانی توصیه می‌شود که قصد دارید برای یک کسب‌وکار خاص مانند طلافروشی استفاده کنید.
پس از این که با توجه به کسب‌وکار شما، یک بسته را برای مدیریت پیج اینستاگرام و تولید محتوا خود انتخاب کردید، تعرفه استفاده از این خدمات به شما اعلام می‌شود. پس از این که بسته مورد نظر را انتخاب کردید، یک گزارش پیش‌بینی از نتایجی که دریافت می‌کنید را مشاهده خواهید کرد.

تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام و مهارت‌های لازم برای آن

همانطور که گفته شد مدیریت پیج اینستاگرام شامل موارد مختلفی مانند تولید محتوا و امور دیگری می‌شود. تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام در صورت درخواست ویژگی‌های خاص از سوی مشتریان، بالاتر می‌رود. شما می‌توانید با پرداخت این هزینه از مهارت‌های لازم در مدیریت پیج بهره‌مند شوید. از این دانش‌ها که می‌توانید با پرداخت تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام بهره‌مند شوید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تولید محتوا برای اینستاگرام

 

پکیج تولید محتوا اینستاگرام در فیکا چه ویژگی‌هایی جذابی دارد

می‌رسیم به این سوال که چرا باید در میان شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ، از تیم فیکا برای مدیریت پیج اینستاگرام خود استفاده کنید. استفاده خدمات تیم ما ویژگی‌های مختلفی دارد، به عنوان مثال در ابتدا همکاری، برای شما یک فرم ارسال می‌شود که مشتریان درخواست‌ها و نظرات خود را در آن بنویسند. 
پس از این که فرم RFP یا همان فرم Request For Proposal از سمت مشتریان دریافت شد، کارشناسان فیکا آن را بررسی می‌کنند و با آنالیز داده‌های موجود، یک پروپوزال پیشنهادی که تنها مختص آن مشتری است، دریافت می‌کنند. دیگر ویژگی‌های عالی استفاده از خدمات مدیریت پیج اینستاگرام به شرح زیر هستند:

ویژگی‌های پکیج مدیریت پیج اینستاگرام فیکا

  • نگرش عالی فیکا در زمینه تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام: یکی از ویژگی‌های عالی استفاده از خدمات مدیریت پیج اینستاگرام این است که نگرش تیم ما در زمینه خاص است. کارشناسان ما همواره به این نکته توجه می‌کنند که رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام سعی دارند تا جوامعی را در فضای مجازی ایجاد کنند که شباهت زیادی به جوامع واقعی دارد. به همین دلیل فیکا از استراتژی‌های مناسبی برای تعامل با کاربران استفاده می‌کند.
  • رعایت آخرین الگوریتم‌های اینستاگرامی از سوی تیم فیکا: مدیریت پیج اینستاگرام توسط فیکا به صورت اصولی و با رعایت الگوریتم‌های اینستاگرام انجام می‌شود.
  • گزارش پیج خود را ماهانه دریافت کنید: با استفاده از خدمات مدیریت پیج اینستاگرام به صورت ماهانه گزارشی مبتنی بر عملکرد پیج خود دریافت کنید.
  • توجه تیم فیکا به سوشال لیسنینگ (Social Listening): فیکا همواره ترندها و صحبت‎های کاربران در زمینه کاری شما را بررسی می‌کند تا بتوانید سوار بر موج آن، عملکرد بهتری در این رسانه اجتماعی داشته باشید.


دیگر ویژگی‌های سپردن ادمینی اینستاگرام به تیم فیکا

ادمینی اینستاگرام توسط تیم فیکا ویژگی‌های خاص دیگری دارد که می‌توانید همین حالا از آن‌ها بهره‌مند شوید. ادمینی اینستاگرام توسط تیم ما شامل نظارت دقیق به کامنت‌ها و پاسخ دادن به دایرکت‌ها می‌شود که به رشد نرخ فروش و ارائه خدمات شما کمک می‌کند. ادمینی اینستاگرام توسط فیکا کمک می‌کند تا پست‌ها و استوری‌های شما هم‌راستا با استراتژی محتوایی باشد. 
ادمینی اینستاگرام توسط شرکت فیکا شامل بررسی علمی و تخصصی محتواها با کارفرما می‌شود که اطلاعات به شیوه صحیح در اختیار کاربران قرار بگیرد. با ارائه ادمینی اینستاگرام به فیکا، یک تقویم محتوایی به صورت ماهانه دریافت می‌کنید. 

نظرات مشتریان درباره خدمات بی‌نظیر فیکا

در این بخش از مطلب برخی از نظرات مشتریان درباره خدمات مختلف فیکا مانند مدیریت پیج اینستاگرام را مرور می‌کنیم تا بتوانید با ویژگی‌های خدمات ما بیشتر آشنا شوید. زمانی که از مشتریان شرکت فیکا سوال می‌شود که تجربه شما از استفاده از خدمات فیکا چطور بوده است؟ معمولا پاسخ‌هایی مانند زیر دریافت می‌کنید:
"ارائه مدیریت پیج اینستاگرام به یک شرکت حرفه‌ای مانند فیکا، سبب شده است تا بیشتر تمرکز خود را بر روی پیشرفت کیفیت محصولات و خدمات بگذاریم و دغدغه رسیدگی به شبکه‌های اجتماعی را نداشته باشیم."
"شرکت ما چون تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ ندارد، به کمک یک تیم ماهر و با تجربه در این زمینه برای پیشرفت کردن در فضای مجازی به شدت نیاز داشت."
"برای این که بتوانید در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام پیشرفت کنیم، قصد داشتیم تا یک شخص ماهر در این زمینه را استخدام کنیم. پس از مدتی همکاری و نگرفتن نتیجه دلخواه، نتیجه گرفتیم که باید از یک تیم حرفه‌ای استفاده کنیم. برای این کار نیز باید منابع انسانی در زمینه‌های مختلف را جذب می‌کردیم که علاوه بر هزینه زیاد، زمانی زیادی نیز مصرف می‌شد. به همین دلیل به همکاری با تیم حرفه‌ای فیکا که یک پکیج کامل در زمینه دیجیتال مارکتینگ هستند، روی آوردیم که بهترین تصمیم بود."
"در روند کار دیجیتال مارکتینگ متوجه شدیم که نیاز به انجام دادن فعالیت‌هایی مانند عکسبرداری و فیلمبرداری هستیم. همچنین نیاز به یک تقویم محتوایی و استراتژی محتوایی داریم که بر اساس آنالیز داده‎ها انجام شود. به همین دلیل از خدمات تیم خوب فیکا استفاده کردیم."
"برون‌سپاری کردن اموری مانند تصویربرداری و تولید محتوای حرفه‌ای به فیکا، سبب شده است تا هزینه‌های شرکت ما کاهش پیدا کند و از خدمات با کیفیت ‎تری بهره‌مند شویم"

وظایف تیم مدیریت پیج اینستاگرام؛ خلاقیت، استراتژی، دیجیتال و اکانت

تیم مدیریت پیچ اینستاگرام وظایف مختلفی دارد که شامل استراتژی، خلاقیت، دیجیتال و اکانت می‌شوند. تیم استراتژی همانطور که از نام آن مشخص است، به بررسی بازار و ارائه یک پلن برای ادامه مسیر می‌پردازد. تیم خلاقیت کارشناسان تولید محتوا، در زمینه‌های مختلفی مانند عکس و متن، محتوا تولید می‌کنند. 
تیم دیجیتال برای مدیریت پیج اینستاگرام، وظیفه انتشار پست‌های شما را طبق زمان‎‌بندی دارد. در تیم اکانت یک نفر به عنوان مدیر و ناظر پروژه انتخاب می‌شود. این شخص علاوه بر این که به مدیریت پروژه می‌پردازد، به عنوان نماینده کارفرما، به اجرای اصولی فرایندها نظارت دارد.

وظایف تیم مدیریت پیج اینستاگرام

برخی از نکات مهمی که باید درباره مدیریت پیج اینستاگرام بدانید

مدیریت پیج اینستاگرام تنها شامل آگاهی نسبت به الگوریتم‌های اینستاگرام نمی‌شود. برای این که بتوانید نتیجه مطلوبی از این رسانه اجتماعی دریافت کنید، باید به دیجیتال مارکتینگ نیز آگاهی داشته باشید تا بتوانید در مدیریت پیج اینستاگرام خود به کار بگیرید. 
در نظر داشته باشید که مدیریت پیج اینستاگرام مانند یک مسیر طولانی است که باید آهسته و پیوسته طی شود. همچنین باید بدانید که این رسانه اجتماعی مانند آلبوم عکاسی نمی‌باشد، به همین دلیل نباید تنها آن را با عکس محصولات پر کرد، باید پیام‌های مختلفی را به مشتریان انتقال داد. 
در مسیر دیجیتالی کردن کسب‌وکار خود، مدیریت پیج اینستاگرام باید به شیوه‌ای اداره شود، که خیلی منسجم به کاربران ارائه شود. این انسجام می‌تواند اعتماد مشتریان بالقوه را به دست بیاورد. همچنین با بررسی نتایج کار و بهینه کردن مسیر، می‌توانید مسیر کوتاه‌تری را برای رسیدن به موفقیت طی کنید.
 

سوالات متداول پیرامون تولید محتوا برای اینستاگرام 

در این بخش از مطلب قصد داریم به اهمیت تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام برای کسب‌وکارها بپردازیم.


تولید محتوا برای اینستاگرام شرکت‌ها چقدر مهم است؟

تولید محتوای برای اینستاگرام و مدیریت پیج به روش صحیح در دنیای امروزی به عنوان جلیقه نجات کسب‌وکارهای سنتی به شمار می‌رود تا در موج دیجیتالی شدن غرق نشوند.


با مدیریت پیج اینستاگرام می‌توان نرخ فروش خود را افزایش داد؟

بله؛ در صورتی که مدیریت پیج اینستاگرام خود را به یک تیم حرفه‌ای مانند فیکا بسپارید، با گذر زمان نرخ فروش شما به میزان چشمگیری افزایش پیدا می‌کند.


آیا به صرفه است که مدیریت پیج اینستاگرام خود را به یک شرکت دیگر بسپاریم؟

استخدام کردن منابع انسانی که در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام و دیجیتال مارکتینگ، مهارت دارند، امری طولانی و هزینه بر است؛ بنابراین می‌توانید از برون‌سپاری برای مدیریت پیج اینستاگرام خود استفاده کنید. با برون‌سپاری مدیریت پیج اینستاگرام می‌توانید از برنامه‌های بلند مدت و منسجم بهره‌مند شوید.


برای مدیریت پیج اینستاگرام چه مهارت‌هایی مورد نیاز است؟

برای مدیریت پیج اینستاگرام مهارت‌های مختلفی مانند آگاهی به علم دیجیتال مارکتینگ، آشنایی به ابزارهای تدوین فیلم و عکس و ... اشاره کرد. 


مدیریت پیج اینستاگرام را به یک شخص یا شرکت واگذار کنیم؟

استفاده از خدمات یک شخص با وجود محدود بودن نیروی انسانی و مهارت‌های ایشان، برای یک داشتن یک آینده درخشان مناسب نیست. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود تا از خدمات یک شرکت استفاده کنید که از نیروی ماهری برخوردار است.


مدیریت پیج اینستاگرام خود را به تیم حرفه‌ای فیکا بسپارید

مدیریت پیج اینستاگرام نیاز به دانش و مهارت‌ در زمینه‌های مختلفی مانند برندینگ و دیجیتال مارکتینگ دارد. این مفهوم تنها به معنا انتشار پست و تولید محتوا نیست؛ شما باید بتوانید با کاربران و مشتریان بالقوه خود در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید تا نرخ فروش محصولات خود را افزایش دهید. همین حالا می‌توانید از خدمات بی‌نظیر تیم فیکا مانند مدیریت پیج اینستاگرام برخوردار شوید. همچنین می‌توانید با پرداخت هزینه طراحی سایت، دیجیتالی شدن کسب‌وکار خود را یک مرحله بالاتر ببرید.
 

نمایش بیشتر

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.