ویژگی های خدمات سئو در فیکا

استراتژی سئو
استراتژی سئو

تدوین و اجرای استراتژی سئو، به صورت اختصاصی برای کسب و کار شما توسط تیم فیکا انجام می شود.

تولید محتوای یونیک
تولید محتوای یونیک

لازمه موفقیت در سئو، استفاده از محتوای سئومحور، یونیک و منحصربفرد است. فیکا برای تولید محتوا یونیک نیز در کنار شماست.

لینک سازی طبیعی
لینک سازی طبیعی

چنانچه لینک سازی و خدمات off-page به صورت طبیعی انجام نشود، می توان به جریمه شدن از سمت گوگل منجر شود.

گزارش دهی مرتب
گزارش دهی مرتب

بنویسید گزارش ندادن، بخوانید انجام ندادن کارها! فیکا نمی گذارد شما از روند پیشرفت پروژه تان بی اطلاع باشید.

جای برند شما اینجا خالیه

سئو؛ روشی عالی برای ساخت اعتماد در میان مشتریان

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و این حقیقت که تمامی کسب‌وکارها، در حال دیجیتالی شدن هستند، شرکت‌هایی که قصد دارند در میان جزو شرکت‌های موفق بمانند، باید به دنبال روش‌های جدید برای دیده شدن باشند. سئو یا همان - Search Engine Optimization - یک روش نوین است که شما با استفاده از آن می‌توانید نرخ زیادی از مشتریان بالقوه خود را در فضای آنلاین پیدا کنید. 
لازم به ذکر است که بیشتر کاربران و مشتریان برای پیدا کردن یک شرکت یا یک تیم برای رفع نیازهای خود در موتورهای جستجو مانند گوگل به دنبال آن می‌گردند. بنابراین اگر شما در میان رتبه‌های اول گوگل باشید، اتفاق‌های بی‌نظیری برای شرکت شما رخ خواهد داد. 
برای آشنایی بیشتر با خدمات سئو همراه فیکا باشید
 
سئو
سئو

سئو چیست و چرا باید هر کسب‌وکاری به سراغ سفارش پروژه سئو برود؟

در ابتدا بیاید با خدمات سئو بیشتر آشنا شویم تا به اهمیت استفاده از آن برای کسب‌وکارها نیز پی ببریم. 
خدمات سئو یکی از روش‌های دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال است که به شما کمک می‌کند تا بهتر در دسترس مشتریان خود قرار گیرید. 
سئو یا SEO به معنای بهینه سازی در موتورهای جستجو است، که مراحل مختلفی دارد. شما با استفاده سئو می‌توانید گوگل و دیگر موتورهای جستجو را قانع کنید تا شما را در رتبه‌های بالاتری قرار دهد، زیرا خدمات، محصولات و سایت شما کیفیت بیشتری نسبت به رقبا دارد و شما باید در رتبه‌های بالاتر قرار گیرید.
در صورتی که همچنان با مفهوم سئو آشنا نشده‌اید، نگران نباشید، چون هم اکنون با یک مثال ساده این مفهوم را توضیح خواهیم داد. 
برای تمامی کاربران اینترنت پیش آمده است که قصد خرید وسیله¬ای را داشته باشند، یا بخواهند از خدمات یک موسسه استفاده کنند. اولین راه برای این که بتوانند یک موسسه مناسب پیدا کنند، جستجو در بزرگترین موتور جستجوی جهانی، یعنی گوگل است.
پس از جستجو شما رتبه‌بندی‌ سایت‌های مورد نظر را مشاهده می‌کنید. بر طبق انتظار، احتمالا شما بر سایت‌هایی که در رتبه‌های بالاتر قرار دارند، کلیک می‌کنید. 
اما بر چه اساسی برخی سایت ها در صفحات اول گوگل و رتبه های بالاتر قرار می گیرند و سایت های دیگری از این موهبت محروم هستند؟ آیا گوگل سایت ها را به صورت رندوم یا شانسی رتبه بندی کرده است؟
اینجا همان جایی است که سئو (SEO) وارد عمل می شود. با استفاده از سئو، سایت شما می‌تواند در میان رتبه‌های برتر گوگل جا خوش کند و بنابراین مشتریان بیشتری شما را ببینند و در نهایت از سایت شما بازدید ‌کنند. طبیعتا این موضوع برابر است با بیشتر شناخته شدن و احتمالا فروش بیشتر...
در ادامه با مزایای خدمات سئو با هر کسب‌وکاری آَشنا می‌شوید.
 

مزایای سئو

در این قسمت می خواهیم به بررسی برخی از مزایای خدمات سئو برای کسب وکارها و بیزینس های مختلف بپردازیم.

استفاده از خدمات سئو، می‌تواند اعتماد مشتریان را به دست آورد

یکی از ویژگی‌های عالی استفاده از خدمات سئو برای مدیران سایت‌ها این است که می‌تواند اعتماد مشتریان را به دست آورد. این روش از دیجیتال مارکتینگ می‌تواند محبوبیت سایت شما را در میان مشتریان افزایش دهد. ساخت اعتماد در میان مشتریان را می‌توان یکی از نتایج اصلی خدمات سئو دانست. 

جلب اعتماد کاربران با سئو

زمانی که کاربران در فضای اینترنت احساس مثبتی از سایت شما بگیرند و تعامل بهتری با بخش‌های مختلف سایت شما داشته باشند، شما کلیک‌های بیشتری دریافت می‌کنید و در نهایت در میان سایت‌های اولیه گوگل قرار می‌گیرید. در این صورت با گذر زمان سایت شما می‌تواند در میان 10 رتبه اول گوگل قرار گیرد که به رونق کسب‌وکار شما کمک شایانی می‌کند. 
User experience یا همان UX به بیان ساده شامل آسانی شرایط و بخش‌هایی می‌شود که کاربران می‌توانند در سایت شما به گشت و گذار بپردازند به شکلی که کاربر از گشت وگذار در سایت شما تجربه خوبی را کسب کند. در حقیقت این مفهوم در کنار خدمات سئو می‌تواند یک تجربه عالی نصیب کاربرانی کند که از سایت شما بازدید می‌کنند. 
سایت‌هایی که به صورت طبیعی و بدون پرداخت پول به گوگل در میان رتبه‌های برتر نتایج جستجوی کاربران در گوگل قرار می‌گیرند، می توانند اعتماد بیشتری نسبت به سایت‌های دیگر کسب کنند. بنابراین خدمات سئو می‌تواند کسب‌وکار شما را یک بیزینس مورد اعتماد نشان دهد. 
در صورتی که شما با ارائه محتواها و محصولات باکیفیت در کنار خدمات سئو، بتوانید چیزی را که کاربران به دنبال آن هستند، ارائه کنید، به یک منبع قابل اعتماد برای مشتریان خود تبدیل می‌شوید. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که همین حالا نسبت به بهبود سئو سایت خود اقدام کنید.

استفاده از خدمات سئو، می‌تواند مشتریان بیشتری را به سایت شما بکشاند

استفاده از خدمات سئو به این دلیل در دنیای امروزی برای هر کسب‌وکاری نیاز است که باعث جذب مشتریان می‌شود. به عبارت دیگر شما با تبلیغات به دنبال جذب مشتری نمی‌باشید، بلکه با استفاده از خدمات سئو، این کاربران هستند که بر اساس نیاز خود به سایت شما رجوع می‌کنند و همین موضوع است که سبب می شود کاربرانی که از طریق سئو و به شکل ارگانیک وارد سایت شما می¬شوند، عموماً نرخ تبدیل بالاتری دارند چرا که بر اساس نیاز خود دست به جستجو زده اند و وارد سایت شما شده اند.

جذب مشتریان بالقوه با خدمات سئو

مشتریان بالقوه شما در فضای اینترنت روزانه در حال جستجو هستند، این افراد با استفاده از کلیدواژه‌های خاص قصد دارند نیازهای خود را برطرف کنند. تا زمانی که شما با خدمات سئو نتوانید در میان رتبه‌های برتر قرار گیرید، فروش محصولات شما در اینترنت افزایش پیدا نمی‌کند. اهمیت استفاده از خدمات سئو به همین دلیل است که می‌تواند مشتری را با شرکت شما در فضای اینترنت به تعامل وا دارد.
برای این که بتوانید با خدمات سئو در میان برترین سایت‌های گوگل قرار بگیرید، باید جامعه آماری مشتریان خود را بشناسید و با توجه به آن سایت خود را طراحی کنید و خدمات ارائه دهید. با توجه به این که خریدهای اینترنتی در حال محبوب شدن در میان ایرانیان است، اکنون بهترین فرصت برای دیده شدن در میان کاربران اینترنتی است.

بهبود سئو، می‌تواند بهترین راه برای درک بیشتر مشتریان باشد!

یکی دیگر از ویژگی‌های استفاده از خدمات سئو این است که با این مفهوم شما می‌توانید به درک بیشتری نسبت به مشتریان خود  برسید. به همین دلیل است که تمامی کسب‌و‌کارهای امروزی و نوین باید به سراغ خدمات سئو بروند، زیرا می‌توانید به شکل بهتری نیازهای مشتریان خود را برطرف کنید. 
اطلاعاتی که در خدمات سئو در اختیار مدیران سایت‌ها قرار می‌گیرد، مانند یک نقشه راه برای بهتر کردن عملکرد کسب‌وکار می‌باشد.

رصد نیازهای مشتریان با SEO

در واقع با ورود شما به اقیانوسِ کاربرانِ جذب شده از طریق سئو، دقیقا همان کلیدواژه هایی که توسط کاربران برای پاسخ به نیازهایشان در فضای اینترنت در حال جستجوست را مشاهده می کنید و با کمک این کلیدواژه ها می توانید در هر لحظه نقشه سفر مشتری را رصد کنید و در تمام ایستگاه های ممکن، با قرار گرفتن در رتبه های برتر گوگل، در مقابل چشمان آن ها قرار بگیرید.

بهبود سئو، می‌تواند نرخ فروش سایت شما را افزایش دهد

در صورتی که به شکل مناسبی از خدمات سئو استفاده شود، نرخ فروش محصولات و ارائه خدمات در سایت شما به طرز قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند. 

افزایش فروش با سئو

در حقیقت مهم‌ترین کار خدمات سئو را می‌توان افزایش نرخ فروش در نظر گرفت. البته باید توجه داشته باشید که باید به شکل صحیحی از خدمات سئو در سایت خود استفاده کنید تا بتوانید این نرخ را افزایش دهید. 
همانطور که در بالا هم به آن اشاره شد، ارگانیک و طبیعی بودن کاربران جذب شده از طریق SEO، موجب شده است که این کاربران نرخ تبدیل بالاتری نسبت به روش های تبلیغاتی داشته باشند.

جزئیات و مراحل خدمات سئو را بشناسید

سئو دسته بندی های مختلفی دارد که با توجه به آن‌ها می‌توانید جایگاه سایت خود را به مرور زمان در گوگل ارتقا دهید. در این بخش از مطلب خدمات سئو قصد داریم بخش های مختلف سئو را معرفی کنیم و با جزئیاتی که با استفاده از آن‌ها می‌توانیم اعتماد مشتریان را جلب کنیم، بیشتر آشنا شویم. مراحل سئو به شرح زیر هستند:
سئو داخلی (On Page):

سئو داخلی - onpage seo

یکی از مراحل خدمات سئو، سئو داخلی است که شما با استفاده از آن می‎توانید به گوگل ثابت کنید که ساختار و محتوای باکیفیت و مرتبطی با کلیدواژه‌ها دارید. 
در حقیقت شما برای این که بتوانید وب سایت خودتان را از داخل سئو کنید، باید به چندین فاکتور اهمیت دهید. یکی از این فاکتورها استفاده از محتوای سئو شده است، این کار یکی از مهم ترین فاکتورها در گرفتن جایگاه های بالاتر نسبت به رقبا در گوگل است.
یکی از خدمات فیکا، تولید محتوای متنی با استانداردهای سئو است. سرویسی که مسیر رسیدن به خط یک گوگل را برای شما هموارتر می کند.
سئو خارجی (Off Page):

سئو خارجی - off page seo

سئو خارجی، یکی از مراحل خدمات سئو است که شامل فعالیت‌هایی می‌شود که در داخل سایت شما انجام نمی‌شود! 
سئوی خارجی در واقع مکمل سایر مراحل سئو محسوب می شود. به این شکل که شما با سئوی داخلی در واقع به گوگل نشان داده اید که محتوایی ارزشمند و قابل اعتنا تولید کرده اید و سایت شما ارزش رتبه های بالایی گوگل را دارد و از طرف دیگر اگر بتوانیم اعتبار و امتیازی از طریق سایر سایت ها جمع آوری کنیم می تواند به سرعت رشد سایت ما کمک به سزایی کند. به عبارت دیگر خدمات سئو داخلی و خارجی، در کنار همدیگر می‌تواند یک نتیجه عالی داشته باشند. در خدمات سئو خارجی عوامل مختلفی مانند لینک‌سازی‌های خارجی و سوشال سیگنال و... اهمیت زیادی دارند.
در واقع سئوی خارجی، مانند یک کاتالیزور برای سئوی سایت شما عمل می کند که نتیجه بخشی آن را سرعت می بخشد.
سئو تکنیکال:

سئو تکنیکال - technical seo

سئو تکنیکال یا فنی، یکی دیگر از بخش های سئو است که به عوامل مختلفی مانند ایندکس شدن سایت و ساختار بهتر سایت کمک می‌کند. برای این که بتوانید از خدمات سئو نهایت استفاده را کنید، باید از سئو تکنیکال نیز استفاده کنید که شامل موارد مختلفی مانند بهینه سازی سرعت سایت، بهینه سازی url ها،  بهینه‌سازی robots.txt، ساختار سایت و... می‌شود.

مراحلی از خدمات سئو که باید برای ارتقای رتبه سایت طی شوند

برای این که بتوانید با استفاده از خدمات سئو، سایت خود را با توجه به کلیدواژه‌های مورد نظر در رتبه‌های اول قرار دهید، باید مراحلی را طی کنید. 
برای داشتن یک رتبه خوب در گوگل و استفاده از خدمات سئو، داشتن یک استراتژی سئو که با استفاده از آن بتوانید با گذر زمان در میان رتبه‌های بالا قرار بگیرید، الزامی است. استراتژی سئو، پروسه و روند برنامه‌ریزی برای داشتن یک سایت با رتبه عالی می‌باشد.
به عبارت دیگر استراتژی سئو را می‌توان به عنوان یک نقشه راه برای به دست آوردن رتبه‌های برتر گوگل دانست، به شکلی که اگر این استراتژی به صورتی اصولی، دقیق و با جزئیات طراحی و پیاده سازی شود، می تواند ضامن موفقیت وبسایت شما در رسیدن به صفحات و رتبه های برتر گوگل شود.
برای آَشنایی با مراحل خدمات سئو ادامه این بخش را از دست ندهید. 

برای انتخاب کلمات کلیدی، سخت‌گیر و دقیق باشید

یکی از مهم‌ترین مراحلی که باید برای بهبود سئو سایت خود انجام دهید این است که بتوانید کلمات کلیدی مناسبی تهیه کنید. برای انتخاب کلمات کلیدی باید تحقیقات زیادی را انجام دهید تا بتوانید مرتبط‌ترین کلمات کلیدی را برای استفاده از خدمات سئو پیدا کنید. پروسه استخراج و انتخاب کلمات کلیدی موردنظر می تواند از 3 روز تا 3 هفته زمان ببرد که تایم دقیق آن بستگی به میزان رقابت و سختی و آسانی حوزه موردنظر دارد. 
در دنیای امروزی نرم‌افزارها و پلتفرم‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانند در امر پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب به شما کمک کنند. 
برای این که بتوانید در ابتدا به خوبی از خدمات سئو استفاده کنید، با کلمات کلیدی طولانی(long tail keywords) شروع کنید تا در رقابت کم‌تری قرار گیرید. با توجه به استفاده از کلیدواژه‌های طولانی (سه کلمه یا بیشتر) ممکن است که کلیک کم‌تری از سوی کاربران دریافت کنید، اما نرخ تبدیل به مشتری بالاتری دریافت خواهید کرد. 

صفحه اول گوگل را برای کلیدواژه‌های مورد نظر آنالیز کنید

یکی دیگر از مراحل مهم پس از این که کلمات کلیدی خود را پیدا کردید، آنالیز کردن رقبایی است که در صفحه اول گوگل برای هر کلیدواژه‌ قرار دارند. برای این کار کلمات کلیدی مورد نظر خود را در گوگل سرچ کنید و سایت‌های برتر را بررسی کنید تا مشاهده کنید که چه عناوینی را پوشش داده‌اند. 

محتوای سئو شده و با کیفیت تولید کنید

یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر روی بهبود سئو سایت، این است که باید نسبت به تولید محتوای متنی باکیفیت و البته سئومحور اقدام نمایید. 
برای این که بتوانید از خدمات سئو به شکل صحیح استفاده کنید، باید در کنار تولید محتوای سئو شده و با کیفیت، محتوای بهتر و غنی تری نسبت به رقبای خود ارائه کنید. برای این کار شما دو گزینه دارید که شامل: تولید محتوای متنی بهتر، تولید محتوای متنی متفاوت می‌شوند. 
گاهی اوقات شما باید محتوایی تولید کنید که کیفیت و محتوای بسیار بهتری نسبت به رقبا دارد، گاهی اوقات هم برای استفاده نتیجه گیری از خدمات سئو باید محتوایی را تولید کنید که کاملا با رقبا متفاوت هستند. 
با این کار می‌توانید در میان سایت‌های دیگر برجسته به نظر برسید. در نظر داشته باشید که عنوان اصلی سایت شما باید این تفاوت‌ها را به خوبی با سایت‌های دیگر نشان دهد. به عنوان مثال اگر سایت‌های مختلف، تیترهایی مشابه با عنوان "10 روش تقویت سئو سایت" دارند، شما به سراغ تیترهای دیگری مانند "آموزش نهایی برای پیشرفت سئو سایت" بروید. 

بهبود سئو داخلی را تا حد امکان جدی بگیرید

یکی از مهم‌ترین انواع سئو که در خدمات سئو تاثیر زیادی دارد، بهبود سئوی داخلی است. برای داشتن یک سایت با سئو داخلی تقویت شده، باید چندین راهکار انجام دهیم، به عنوان مثال باید از لینک‌سازی داخلی استفاده کنیم تا بتوانیم کاربران را بیشتر و بیشتر در سایت خود نگه داریم. 
در نظر داشته باشید که استفاده از تمامی مراحل خدمات سئو، باید در کنار پارامترهای دیگر سئو باشد تا بتواند منجر به یک نتیجه اثربخش و ماندگار برای شما شود.
همچنین استفاده از محتواهای جذاب و عالی مانند موشن گرافیک ، پادکست، ویدئو کلیپ ، تیزر تبلیغاتی و... می تواند به افزایش مدت زمان باقی ماندن کاربران در وبسایت ما کمک به سزایی کند که در بلند مدت می تواند رتبه هایی رویایی را برایمان به ارمغان بیاورد.

محتوایی که منتشر می‌کنید را تا حد امکان ساده بنویسید

یکی از عوامل دیگری که می‌تواند باعث موفقیت سایت شما در به کارگیری خدمات سئو شود، این است که محتوای منتشر شده توسط خود را تا حد امکان ساده بنویسید. در صورتی که در محتوای خود از کلمات سنگین استفاده کنید یا متن خود را خیلی تخصصی‌ نوشته باشید، نمی‌توانید در میان رتبه‌های برتر گوگل قرار بگیرد چرا که بسیاری از کاربران احتمالا نمی توانند ارتباط خوبی با محتوای شما برقرار کنند.
توجه داشته باشید در صورتی که محتوای سایت شما خیلی غنی باشد، اما به صورت ساده به کاربران ارائه نشود، همچنان به عنوان یک محتوای باکیفیت برای گوگل شناخته نمی‌شود!
بنابراین سعی کنید تا با توجه به ذهنیت کاربران امروزی و با توجه به سطح دانش جامعه آماری کاربران خود، مطلبی را نشر دهید که تا حد امکان ساده است و دارای مراحلی قدم به قدم و دارای تصویر می‌باشد. 
ما در فیکا، ساختاری تحت عنوان سیکل سئو(SEO cycle) را پیاده سازی کرده ایم، که از این طریق، نتیجه دهی پروژه ها به وضعیت مطلوبی رسیده است. توجه شما را به این سیکل جلب می کنیم:

سیکل سئو (SEO Cycle)
 

هزینه سئو سایت در سال جاری چقدر است؟

شما می‌توانید با پرداخت هزینه سئو، از خدمات سئو باکیفیت بالا برخوردار شوید و نتیجه آن را در مرور زمان برای کسب‌وکار خود مشاهده کنید. هزینه بهبود سئو سایت، به کارهایی که قصد انجام آن را دارید بستگی دارد. این هزینه به عوامل مختلفی وابسته است که مهم‌ترین عامل تاثیرگذار بر روی قیمت، هدف شماست. 
قیمت سئو سایت با توجه به کلمات کلیدی ارائه شده و خدماتی که توسط سایت شما ارائه می‌شود، متفاوت است. شاید در ابتدا هزینه سئو برای شما زیاد به نظر برسد، اما با گذشت زمان و دیدن نتایج آن بر روی کسب‌وکار خود متوجه خواهید شد که چه سرمایه‌گذاری با ارزشی برای کسب‌وکارتان انجام داده‌اید. عواملی که بر تعرفه سئو در سال 1401 تاثیرگذار هستند در بخش بعدی شرح داده شده‌اند.

عوامل تاثیرگذار بر تعرفه سئو سایت در سال 1401

همانطور که گفته شد، تعرفه سئو سایت در سال جاری به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این بخش از مطلب خدمات سئو این عوامل را بررسی می‌کنیم. 
برخی از عوامل تاثیر گذار در هزینه دریافت خدمات سئو به شرح زیر هستند:

  1. تعداد صفحات یا کلیدواژه های موردنظر برای قرار گرفتن در جایگاه های برتر گوگل

یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه دریافت خدمات سئو، تعداد صفحات یا کلیدواژه هایی است که در سایت شما نیاز به سئو دارند. به عبارت دیگر هر چه تعداد کلمات کلیدی هدف بیشتر باشد، هزینه دریافت خدمات سئو نیز افزایش خواهد یافت.

  1. زمانی که می‌خواهید سایت شما به یک رتبه برسد

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت هزینه سئو در سال 1401 این است که در چه مدت زمانی قصد دارید به یک رتبه خاص برسید. البته توجه داشته باشید که سئوی سایت و جلب اعتماد شرکت گوگل نیاز به زمان چند ماهه دارد. 
چنانچه زمان کافی برای کسب نتیجه از طریق سئو را ندارید، می‌توانید از خدمات دیگر مانند گوگل ادز استفاده کنید. در گوگل ادز به ازای هزینه پرداخت شده، شروع به کسب کلیک از طرف گوگل می کنید.

  1. میزان رقابت و سختی کلمات کلیدی

یکی دیگر از عواملی که می تواند بر تعرفه دریافت خدمات سئو تاثیر مستقیم داشته باشد، میزان رقابت و سختی کلمات کلیدی است. به این معنا که ما هر چه در یک کلمه کلیدی دارای رقبای بیشتر و بزرگ تری باشیم، بنابراین با سختی بیشتری برای رشد رتبه کلمات کلیدی مواجه خواهیم بود و این یعنی صرف زمان و هزینه بیشتر که معادل خواهد بود با افزایش تعرفه خدمات سئو.

به عنوان مثال، هزینه بهبود رتبه و سئوی کلیدواژه " خرید لباس در کرج" بسیار کمتر از کلیدواژه ای مانند " بلیط هواپیما" خواهد بود چرا که رقابت بسیار 

  1. نحوه لینک‌سازی‌های داخلی و خارجی

لینک‌سازی ها در سایت شما اهمیت زیادی در بهبود سئو سایت دارند. این لینک‌ها در صورت داشتن اعتبار در نزد گوگل تاثیرات مثبتی بر اعتبار سایت شما خواهد داشت. در صورت استفاده درست و استراتژیک از لینک سازی های داخلی و استفاده طبیعی و به جا از لینک سازی خارجی، سایت شما در مدت زمان کوتاه‌تری به رتبه های عالی در گوگل دست پیدا می‌کند.

یکی از نکاتی که بایستی در لینک سازی های خارجی مورد توجه قرار گیرد، عدم استفاده از لینک سازی ها به شکل رباتی است چرا که می تواند توجه خزنده های گوگل (Crawler) را به سایت شما جلب نموده و رفته رفته سبب جریمه وب سایت شما و افت رتبه آن شود.

  1. رتبه‌بندی حال حاضر سایت شما در کلمات کلیدی مورد نظر

رتبه‌بندی صفحات سایت شما در گوگل نیز از عوامل تاثیرگذار در قیمت سئو می‌باشد. در صورتی که شما در رتبه‌های مناسبی قرار داشته باشید، هزینه تقویت سئو کم‌تر از مواقعی است که سایت شما جایگاه نه چندان جالبی در گوگل دارد. 
برای این که هزینه سئو سایت شما مشخص شود، می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید، تا هزینه‌ای که باید برای دریافت خدمات سئو کنید، را تعیین کنند. با این حال به طور کلی حداقل هزینه عددی بین 7 تا 12 میلیون تومان به صورت ماهانه است ولی عدد دقیق آن پس از برررسی کامل پروژه مورد نظر اعلام می گردد.

سفارش سئو می‌تواند برای چه کسب‌وکارهایی موثر باشد؟

اگر قصد دارید بدانید که سفارش سئو سایت، برای کسب‌وکار شما موثر است یا نه؟ باید جواب یک سوال را دهید؛ آیا مشتریان شما به صورت روزانه در فضای اینترنت در حال گشت و گذار هستند؟ جواب این سوال در بیشتر موارد بله است. به عبارت دیگر درصد بالایی از مشتریان بالقوه شما روزانه در اینترنت در حال گشت و گذار هستند و شما می‌توانید با استفاده خدمات سئو ، این مشتریان را با برند خود آشنا کنید و با توجه به کیفیت وب سایت خود، یک اعتماد نسبی در بین کاربران ایجاد کنید.
برای این که بتوانید در میان مشتریان بالقوه خود دیده شوید، می‌توانید از خدمات سئو استفاده کنید. در کنار استفاده از خدمات سئو می‌توانید از راهکارهایی مانند تبلیغات گوگل و تبلیغات در اینستاگرام بهره ببرید تا بیشتر در میان کاربران دیده شوید.

با تفاوت خدمات سئو و گوگل ادز آشنا شوید

در این قسمت از مطلب خدمات سئو قصد داریم شما را با تفاوت سئو و گوگل ادز آشنا کنیم تا بتوانیم تصمیم هوشمندانه‌ای در مدیریت سایت خود اتخاذ کنیم. 

تفاوت سئو و گوگل ادز فیکا

در ابتدا باید اشاره کرد که هدف هر دو مورد گفته شده، بیشتر دیدن شدن کسب‌وکار شماست. همانطور که پیش از این نیز گفته شد، خدمات سئو به شما کمک می‌کند تا بتوانید به صورت طبیعی در کلیدواژه‌هایی خاص در میان رتبه‌های برتر گوگل قرار بگیرد. 
گوگل ادز نیز تقریبا کارایی مشابه با خدمات سئو دارد؛ از این جهت که از هر دو روش شما در حال جذب ترافیک و کاربر از طریق گوگل هستید. اما تفاوتی که باید نسبت به آن توجه ویژه داشته باشید این است که با صرف زمان و هزینه بر سئوی وبسایت خود، شما در واقع برای مدتی صاحب و مالک یه جایگاه می شوید و این جایگاه را از دست نمی دهید مگر زمانی که کاری مخالف با قوانین گوگل انجام دهید و یا رقبای شما قوی تر از شما ظاهر شوند.
اما در گوگل ادز که یک نوع تبلیغات محسوب می‌شود، شما با پرداخت هزینه، از گوگل "کلیک" خریداری می‌کنید. به عبارت دیگر شما در گوگل ادز به ازای هر شخصی که از طریق تبلیغات گوگلی وارد وبسایت شما می شود، به گوگل هزینه پرداخت می‌کنید و به محض اتمام بودجه تبلیغاتی، دیگر کاربری از این طریق وارد وبسایت شما نخواهد شد.
توجه داشته باشید که هدف فیکا از مقایسه این دو خدمت یعنی SEO و Google ads، اثبات خوب یا بد بودن هیچ یک را ندارد بلکه فقط تعیین جایگاه مورد استفاده این خدمات مورد نظر است. با توجه به این نقطه نظر می توان سئو و گوگل ادز را بیشتر از اینکه رقیب هم بدانیم، این دو را به چشم دو خدمت مکمل نگاه کنیم.
ازاین جهت که گوگل ادز در دو جهت می تواند نقش مکمل خوبی برای سئو بازی کند:

  1. کمک به استخراج و تعیین کلیدواژه‌ها که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
  2. جایگزین سئو تا زمانی که در کلیدواژه‌ی موردنظر در سئو به نتیجه برسیم. یعنی می توانیم از ابتدای پروسه سئو برای جذب ترافیک از گوگل ادز استفاده کنیم و پس از نتیجه گیری از طریق سئو، بودجه تبلیغات گوگل را کمتر و کمتر کنیم.

سایتمان را سئو کنیم یا از گوگل ادز استفاده کنیم؟

گوگل ادز همانطور که گفته شد می‌تواند سایت شما را در مدت زمانی مشخص در میان رتبه‌های برتر گوگل نشان دهد. یکی از تفاوت‌های این ابزار و خدمات سئو این است که با استفاده از سئو می‌توانید تا مدت طولانی با توجه به عملکرد خود در رتبه‌های بالای گوگل قرار داشته باشید. همچنین در صورتی که با استفاده از خدمات سئو به رتبه‌های برتر گوگل دست پیدا کرده باشید، اعتماد کاربران را بیشتر جلب خواهید کرد. 
البته استفاده از گوگل ادز در کنار خدمات سئو، می‌تواند راهی عالی برای دیده شدن در میان مشتریان باشد. این کار می‌تواند کلیک سایت شما را تا میزان قابل توجهی بالا ببرد و در صورتی که از سئو به درستی در سایت خود استفاده کرده باشید، در مدت زمان کوتاه‌تری به رتبه‌های برتر دست پیدا کنید.
بیاید با یک مثال با گوگل ادز بیشتر آشنا شویم به عنوان مثال فرض کنید شما به ازای یک کلیک، باید رقمی معادل هزار تومان به گوگل پرداخت کنید. در صورتی که روزانه 1000 کلیک از سوی کاربران دریافت کنید، باید روزانه مبلغ یک میلیون تومان صرف تبلیغات گوگل ( گوگل ادز ) کنید که در ماه حدود 30 میلیون تومان خواهد شد. 
حالا باید بررسی کنید که برای کسب وکار شما آیا صرف هزینه تبلیغاتی به این شکل، توجیه اقتصادی دارد، یا تمرکز بر روی سئوی وبسایت و جذب ترافیک ارگانیک و یا حتی ترکیبی از این دو؟

سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی یکی از محبوب‌ترین خدمات سئو است که موسسات و ارگان‌های مختلفی از آن برای دیده شدن استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید به اهمیت سئو سایت شرکتی پی ببرید، باید به این سوال پاسخ دهید که در کسب‌وکارها رقابت و دیده شدن چقدر اهمیت دارد؟ جواب مشخص است، خیلی زیاد. 
در دنیایی که تکنولوژی و اینترنت به قدری پیشرفت کرده است که تمامی افراد از پیر تا جوان، از اینترنت برای برطرف کردن نیازهای مختلف خود استفاده می‌کنند. استفاده از سئو می‌تواند فرصتی عالی برای کسب‌وکار شما باشد تا بتوانید در میان رقبای خود شناخته‌تر شوید. 
برخی از مزایای سئو سایت شرکتی را با هم بررسی کنیم:


با خدمات سئو، جهشی بی‌نظیر به تعداد مشتریان و میزان فروش خود دهید

یکی از مهم‌ترین مزایای سئو سایت شرکتی این است که مشتریان و میزان فروش شما با یک جهش عالی روبرو می‌شوند که شما را شگفت‌زده خواهد کرد. با دریافت خدمات سئو، می‌توانید مشتریان بالقوه زیادی را به سایت خود دعوت کنید و با ارائه کیفیت بالا موجب اعتماد سازی شوید. 


با خدمات سئو در مسیر برندینگ موفق عمل کنید

تمامی کسب‌وکارها در ابتدای مسیر خود یک هدف مشابه دارند و آن هم شناخته شدن در میان مشتریان است. خدمات سئو می‌تواند کمک زیادی در این راه به کسب‌وکارهای تازه وارد کند، البته کسب‌وکارهای قدیمی نیز می‌توانند با استفاده از دریافت خدمات سئو، به یک کسب‌وکار نوین تبدیل شوند و نرخ فروش، تعداد مشتریان و تعداد بازگشت مشتریان خود را افزایش دهند.


با خدمات سئو، هزینه تبلیغات خود را تا حد امکان کاهش دهید

همانطور که گفت شد، سئو می‌تواند شما را در میان مشتریان شناخته‌تر کند، اما در این روش این مشتریان هستند که به سراغ محصولات و خدمات سایت شما می‌آیند. بنابراین با دریافت خدمات سئو، هزینه‌های تبلیغاتی شما تا حد امکان کاهش می‌یابد. بنابراین همین حالا نسبت به دریافت خدمات سئو از شرکت فیکا اقدام کنید.


سئو سایت فروشگاهی

یکی از مشتریان پر و پا قرص فیکا در زمینه خدمات سئو، فروشگاه های اینترنتی هستند.
ماهیت فروشگاه های اینترنتی به شکلی است که بارها طعم لذیذ جذب کاربر به صورت ارگانیک را چشیده‌اند و با تمرکز بر روی سئوی سایت فروشگاهی خود می خواهند این لذت را بیشتر و بیشتر بچشند.
از این جهت یکی از مشتریان اصلی ما را در فیکا، فروشگاه های اینترنتی تشکیل داده‌اند. اگر شما هم فروشگاهی اینترنتی دارید و به دنبال راهی برای افزایش فروش خود هستید، می‌توانید روی فیکا به عنوان ارائه دهنده خدمت سئو در کرج حساب کنید.
البته دامنه خدمات فیکا فقط منحصر به شهر کرج نیست و شما امکان اخذ خدمات را در هر کجای ایران از فیکا خواهید داشت.
 

نمایش بیشتر

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.