طراحی سایت خلاقانه در کرج

هزینه طراحی سایت | ویژگی های طراحی سایت در فیکا

طراحی بهینه
طراحی بهینه

طراحی سایت در فیکا به شکلی بهینه انجام می شود، به صورتی که کاربر در مواجهه با وب سایت شما، تجربه کاربری خوبی به یادگار نگه دارد.

تنوع متد اجرایی
تنوع متد اجرایی

مشاوران فیکا، با توجه به بودجه، زمان و هدفی که شما از طراحی سایت دارید، بهترین متد و روش پیاده سازی سایت را به شما پیشنهاد می دهند.

رعایت اصول SEO
رعایت اصول SEO

باتوجه به حضور متخصصین سئو در شرکت فیکا، طراحی سایت بصورت سئو فرندلی و متناسب با اصول SEO انجام می شود.

هزینه منصفانه
هزینه منصفانه

با بررسی شرکت های مختلفی که در حال ارائه سرویس طراحی سایت هستند، متوجه قیمت ها و هزینه های منصفانه فیکا در ارائه این خدمت خواهید شد.

جای برند شما اینجا خالیه

چگونه در دنیای فناوری کسب‌وکار موفقی داشته باشیم؟

امروزه زمانی که کاربران فضای مجازی در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی می‌گذارنند تقریبا به همان اندازه‌ای است که در فضای واقعی در حال فعالیت هستند. به همین دلیل است که کاربران زیادی برای انجام امور مختلف مانند خریدهای اینترنتی، از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. این کار چندین ویژگی خیلی خاص دارد که یکی از آن‌ها ذخیره کردن زمان زیادی در روز می‌باشد. 
با توجه به ویژگی‌های انجام کارهای روزانه در دنیای مجازی، افراد زیادی در حال متمایل شدن به سمت دنیای مجازی هستند. جالب است بدانید که حدود 60 میلیون نفر از جمعیت ایران به اینترنت دسترسی دارند. به همین دلیل اگر قصد دارید کسب‌وکار موفقی داشته باشید، باید به سراغ دیجیتالی کردن آن باشید که یکی از مهم ترین روش ها، طراحی وب سایت است. 
ادامه مطلب را برای آشنایی با هزینه طراحی سایت از دست ندهید.
 

هزینه طراحی سایت
طراحی سایت

چرا طراحی وبسایت از اهمیت زیادی برخوردار است؟

درست مانند دنیای واقعی که در آن کسب‌وکارها و مغازه‌هایی که اهمیت خاصی به زیبای ظاهری تجارت خود می‌دهند موفق‌تر از کسانی هستند که تنها بر روی کیفیت تمرکز کرده‌اند، این قاعده در دنیای مجازی نیز صدق می‌کند. شما در صورت پرداخت هزینه طراحی سایت و داشتن یک سایت زیبا و شکیل، می‌توانید دل مشتریان و کاربران زیادی را به دست آورید.
طراحی سایت به شکلی استاندارد و زیبا که کاربر در مواجهه با آن تجربه و خاطره خوبی به دست بیاورد، برای مشتریان و کاربران به منزله احترام گذاشتن به آن‌ها است. به عبارت دیگر شما می‌توانید با داشتن یک سایت زیبا از مشتری خود استقبال کنید و حس خوبی به ایشان منتقل کنید. به همین دلیل رعایت اصول و قوانین استاندارد طراحی سایت در دنیای امروزی از اهمیت بالایی برخوردار است. 
در صورتی که همچنان شک دارید که این کار را برای تجارت خود انجام دهید، ادامه این بخش از مطلب معرفی خدمت طراحی سایت را از دست ندهید.

برداشت اولیه تاثیرگذار، یعنی همه چیز

برداشت اولیه یا همان First impression یکی از ویژگی‌هایی است که در روابط فردی آدم‌ها نیز نقش مهمی دارد. این مفهوم به این معنا است که در برخورد اول، شما چه تاثیری بر روی کاربران و مشتریان خود دارید. با طراحی سایت قاعده مند، می‌توانید یک برداشت اولیه بی‌نظیر بر روی مشتریان بالقوه خود داشته باشید، تا برای همیشه در ذهن این افراد باقی بمانید. 
در صورت داشتن یک سایت خوب و در نتیجه داشتن یک برداشت اولیه عالی بر روی کاربران، کیفیت و زیبایی سایت شما می‌تواند یک تبلیغ مستحکم برای کسب‌وکار آنلاین شما باشد. همانطور که شما در صورت برخورد اولیه با یک فرد، خیلی عالی رفتار کنید و به اصطلاح دل طرف مقابل را به دست آورید، تا مدت‌ها در ذهن او می‌مانید؛ در صورتی که مشتریان در سایت شما احساس خوبی دریافت کنند، تا مدت‌ها شما را به یاد خواهند آورد.
البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که تنها عامل اثرگذار بر روی مشتریان و مخاطبان شما، ظاهر وب سایت یا همان طراحی UI نیست، بلکه مفاهیم بسیار دیگری مانند تجربه کاربری یا طراحی UX نیز یکی از مهم ترین عوامل است. این در حالی است که کیفیت محصول یا خدمات ارائه شده از طرف شما، به عنوان مهمترین عامل نقش آفرینی می کند.

طراحی UI و UX یکی دیگر از خدماتی است که توسط فیکا به مشتریان گرامی ارائه می شود.

سایت مهم‌ترین ابزار موفقیت در دنیای مدرن

اگه یک کسب‌وکار کوچک دارید اما رویاهای بزرگی در ذهن‌تان می‌پرورانید، باید بدانید که داشتن یک وب‌سایتی با طراحی کاربری جذاب، سئو عالی و محتوای باکیفیت، یکی از مهم‌ترین ابزارهای شما برای تحقق دادن به رویاهای‌تان است. در دنیای امروزی که میلیون‌ها اطلاعات تنها یک کلیک با کاربران فاصله دارد، طبیعی‌ است که برندتان نیز به شیوه مناسب در دسترس مخاطبین هدف‌تان باشد. کسانی که به دنبال طراحی سایت در کرج هستند تا بتوانند در دنیای پر از رقابت تجارت، سری در میان سرها بلند کنند، همراه فیکالج باشید تا توی این مطلب اطلاعات لازم برای داشتن یک سایت رو با شما در میان بگذاریم.  

مزایای طراحی سایت فروشگاهی در کرج

سایت‌ها انواع مختلفی دارند که از آن‌‌ها می‌توانیم به سایت‌های فروشگاهی، شرکتی و شخصی اشاره کنیم. داشتن یک سایت با توجه به نوع بیزینس‌تان، می‌تواند مزایای زیادی رو برای برند شما به همراه داشته باشد. به عنوان مثال می‌توانید در 24 ساعت روز و در 7 روز هفته، مشتریان بالقوه که به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند را جذب کنید.
باقی مزایای طراحی سایت به شرح زیر هستند.

 • با یک سایت می‌توانید تقاضا در میان مشتریان ایجاد کنید
  وب‌سایت می‌توانید کاری را برای شما انجام دهد که هیچ کانال ارتباطی دیگری نمی‌تواند، شما می‌‌توانید تقاضای خرید محصول‌تان را در مشتریانی که حتی در مرحله خرید نیستند، ایجاد کنید. با استفاده از خدمات سئو، می‌‌توانید در کلمات کلیدی بیشتری در رتبه‌های برتر گوگل قرار بگیرید. در این صورت به راحتی می‌توانید مشتریانی که به دنبال راه حلی برای مشکل‌شان هستند را به خرید محصول یا استفاده از خدمت‌تان ترغیب کنید. به عنوان مثال شخصی برای بالا بردن سایت خود در میان رتبه‌های گوگل عبارت "چگونه رتبه بهتری در گوگل داشته باشیم؟" را سرچ می‌کند.  شما می‌توانید در این مطلب، اگر خدمات سئو ارائه می‌دهید، ویژگی‌های خدمات خود را بیان کنید تا مخاطب ترغیب شود برای استفاده از خدمات‌تان، با شما در تماس باشد. 
 • وب‌سایت اجازه دسترسی به مارکت‌های جدید را به شما می‌دهد
  شاید باورتان نشود یا حتی در تخلیتات‌تان هم جایی نداشته باشد اما یک وب‌سایت می‌تواند دریچه‌ای برای ورود به مارکت‌های جهانی باشد. با یک سایت باکیفیت، می‌‌‌توانید مخاطبین‌تان را از سراسر دنیا جذب کنید. به همین دلیل اگه رویاهای بین‌المللی شدن در ذهن‌ شما است، حتما به سراغ طراحی سایت در کرج باشید و یک سایت عالی برای بیزینس‌تان طراحی کنید. 
 • وب‌سایت امکان همکاری‌های احتمالی را برای شما بیشتر می‌کند
  یکی از رکن‌های موفقیت برای بسیاری از کسب‌وکارها این است که بتوانند با بیزینس‌های دیگر همکاری کنند. اگر تنها از طریق مسیرهای فیزیکی، محصولا‌ت‌تان را به دست مشتریان می‌رسانید، احتمال همکاری با شرکت‌های دیگر کم می‌شود. اما داشتن یک وب‌سایت باعث می‌شود تا کسب‌وکارهای دیگر که به دنبال همکاری‌های مختلفی هستند، به خوبی با بیزینس شما آشنا شوند. در این صورت می‌توانند متوجه شوند که گزینه خوبی برای همکاری هستید یا خیر. 
 • وب‌سایت امکان تبادل اطلاعات با مشتریان را می‌دهد
  بیشتر از 50 درصد مشتریان انتظار دارند تا هر برندی هویت آنلاین داشته باشد. یعنی اگر در گوگل نام برندتان را سرچ کنند اما نتیجه نبینند، باعث می‌شود تا اعتبارتان پیش آن‌ها از بین برود. شما هم که نمی‌خواید 50 درصد از مشتریان احتمالی‌‌‌‌تان را از دست بدهید؟! هیچکس نمی‌خواهد، پس حتما داشتن وب‌سایت را برای بیزینس‌تان فراموش نکنید. 

اگر بخوایم مزیت اصلی داشتن وب‌سایت را معرفی کنیم، باید بگوییم که یک وب‌سایت در مرحله اول رسانه برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان و فراهم کردن اطلاعات مورد نیازشان است. به سه روش زیر می‌‌توانید با مشتریان‌تان تبادل اطلاعات داشته باشید:

 1. تبلیغاتی که مشتریان را از آخرین تغییرات محصولات یا خدمات‌تان مطلع کند
 2. ایمیل‌ها و اعلاناتی که اطلاعات لازم را درباره رویدادها و اخبار جدید شرکت در میان می‌گذارد
 3. فرم‌های درخواست اطلاعات راهی هستند برای برقرار ارتباط بهتر با مشتریان که می‌‌‌توانید استفاده کنید

اعتبار و اعتماد در میان مشتریان‌تان از طریق وب‌سایت ایجاد می‌شود

درست مثل زمانی که کسب‌وکارها مدل‌های سنتی داشتند، باید برای مشتریان یک شرایطی فراهم کنید تا بتوانند اعتبارتان را بسنجند. شرایطی مثل داشتن یک سایت باکیفیت، محتوای معتبر و نمادهای الکترونیکی مانند ای‌نماد! 

بنابراین داشتن یک سایت با طراحی کاربری جذاب و گیرا به همراه محتوای معتبر و با کیفیت علاوه بر این که می‌تواند میزان فروش‌تان را بیشتر کند، می‌تواند اعتبارتان را برای مشتریان در میان بیزینس‌های دیگر بالا ببرد. یعنی اگر مشتری بین خرید از دو سایت مانده باشد، سایتی که طراحی کاربری بهتری داشته باشد را برای خرید خود انتخاب می‌کند. 

 

با در نظر گرفتن این نکته‌ها حتما حواس‌تان باشد که تنها داشتن سایت مهم نیست و ظاهر و محتوای سایت هم اهمیت خیلی زیادی دارد. برای طراحی سایت در کرج می‌توانید با کارشناسان شرکت فیکا تماس بگیرید تا در این خصوص راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. 

 

با پرداخت هزینه طراحی سایت، به استراتژی سئو سایت خود کمک کنید!

اگر آَشنایی با مفهوم سئو ندارید، باید بگوییم که سئو به معنای  Search engine optimization یا همان بهینه‌سازی موتور جستجو است. به بیان ساده تر مجموعه اقداماتی که ما انجام می دهیم تا موتورهای جستجو ( از جمله گوگل ) وبسایت ما را در رتبه های بالاتری از نتایج خود به مخاطبانشان نمایش دهند. با در نظر گرفتن هزینه طراحی سایت با کیفیت مناسب، شما می‌توانید کمک زیادی به استراتژی سئو خود کنید تا در میان رتبه‌های برتر گوگل قرار بگیرید. 
اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره سئو هستید، به صفحه خدمات سئو مراجعه بفرمایید.
در کنار محتواهایی که بر روی سایت خود قرار می‌دهید، رعایت استانداردهای طراحی سایت، می‌تواند پارامتری باشد که مستقیما بر روی سئوی شما تاثیرگذار باشد. به همین دلیل اصلا از پرداخت هزینه طراحی سایت به شرطی که با یک شرکت با سابقه همکاری می کنید، سر باز نزنید. زیرا با در نظر نگرفتن این هزینه شما در جنگ کسب‌وکارهای آنلاین بدون سپر می‌مانید!
یکی از بهترین راه‌ها برای داشتن یک سایت زیبا و مشتری‌پسند، همکاری با یک شرکت دیجیتال مارکتینگ مانند شرکت فیکا با تجربه‌های غنی است. شما می‌توانید با پرداخت هزینه طراحی سایت مشتریان بیشتری را به سمت کسب‌وکار خود جذب کنید. 

هزینه طراحی سایت را هزینه ساخت اعتماد برای مشتریان بدانید

این یک حقیقت است که کاربران اینترنتی به ویژه افرادی که قصد خرید دارند، به سایت‌هایی با طراحی نامناسب اعتماد نمی‌کنند. در صورتی که نسبت به طراحی سایت استاندارد و به روز اقدام نکنید و اطلاعات قدیمی در سایت خود منتشر کنید، هیچگاه یک جامعه آماری مناسبی از فضای مجازی دریافت نخواهید کرد. در صورت عدم در نظر گرفتن استانداردهای طراحی سایت، کاربران ممکن است سایت شما را به عنوان یک سایت کلاهبرداری ببینند. 
در نظر داشته باشید که یک فرد یا یک سازمان قصد خریداری یکی از نیازهای روزانه خود را دارد و می‌خواهد در فضای اینترنت هزینه زیادی کند. حال در صورتی که شما طراحی سایت خود را براساس اصول اولیه در نظر نگرفته باشید، امکان ندارد بتوانید اعتماد این افراد یا سازمان‌ها را کسب کنید؛ بنابراین یک سایت دیگر می‌تواند این نیاز را برطرف کند. 

طراحی سایت، وسیله ای برای جلب اعتماد مشتری

هزینه طراحی سایت، یکی از هزینه‌های اصلی موفقیت رقبای شما است

اگر شما دنبال یک دلیل برای استفاده از خدمات طراحی سایت هستید، باید بدانید که تمامی رقبای شما که در مسیر موفقیت هستند، وقت و هزینه زیادی برای طراحی سایت خود صرف کرده اند. اگر قصد دارید در رقابت با سایت‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین در حوزه کاری خود موفق ظاهر شوید، باید شما نیز بایستی تمرکز ویژه ای روی طراحی سایت خود داشته باشید. 
در صورت داشتن یک سایت جذاب و سئو شده، می‌توانید در رقابت با سایت‌های دیگر، مشتریان را به سمت سایت خود بکشانید. در فضای مجازی و اینترنت جنگی میان کسب‌وکار به راه است که تنها کسب‌وکارهایی این جنگ را برنده به اتمام می‌رسانند که با استراتژی و اصول درستی وارد این فضا شده باشند.

شما می‌توانید محصولات خود را به خوبی در سایت‌تان نشان دهید

در این بخش از مطلب هزینه طراحی سایت، با یکی از بهترین ویژگی‌های داشتن یک سایت جذاب آشنا می‌شویم. شما می‌توانید با استفاده از عکاسی صنعتی، عکس‌های باکیفیتی را از محصولات خود در سایت‌تان قرار دهید تا مشتریان را از کیفیت و کارایی محصولات مطمئن کنید. عکاسی امر مهمی در جذب شدن مشتریان است، شما باید سعی کنید تا تمامی جنبه‌های محصولات خود را باکیفیت بالا نشان دهید. 

طراحی سایت، ویترین کسب وکار شما

شما می‌توانید با کمی زمان بیشتر، عکس‌هایی با ویژگی‌های مختلف قرار دهید تا مشتریان احساس حضور فیزیکی در میان محصولات شما را داشته باشند. این ویژگی‌ برای کسب‌وکارهای حضوری مانند شرکت‌ها یا رستوران‌ها می‌تواند کمک شایانی به جذب مشتری کند. 

سایت شما، بهترین مکان برای قرار دادن نقد و بررسی های عالی

در صورتی که از تیم حرفه‌ای فیکا یک سایت بی‌نظیر تحویل بگیرید، می‌توانید نقدها و بررسی‌های خوبی که از منابع معتبر دریافت کرده‌اید را بر روی سایت خود قرار دهید. با این کار می‌توانید اعتماد بیشتری از مشتریان به دست آورید تا برای خرید محصول از سایت شما اقدام کنند. همچنین این می‌تواند دلیلی باشد تا مشتریان را به تماس با شما ترغیب کند.

طراحی سایت ارزان در کرج

برای طراحی سایت ارزان در کرج اول پیشنهاد می‌کنیم به این نتیجه برسید که می‌خواهید از چه نوع سایتی استفاده کنید. سپس باید برای تخمین هزینه با همکاران ما در تیم مجرب فیکا تماس بگیرید. اگر حتی نمی‌دانید که چه سایتی مناسب کسب‌وکار شما است، کارشناسان ما با توجه به بودجه، نوع و نوع مخاطب هدف‌تان تمامی مراحل طراحی سایت را به شما توضیح می‌دهند. 

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد، از این عوامل می‌توان به نوع سایتی که درخواست دارید و قابلیت‌هایی که می‌خواهید در آن قرار دهید متغیر است. به عنوان مثال اگر می‌‌‌خواهید یک سایت چند زبانه سفارش دهید، باید هزینه بیشتری نسبت به سایت تک‌زبانه پرداخت کنید. 

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین‌کننده میزان هزینه طراحی سایت در کرج این است که چه نوع سایتی می‌خواهید سفارش دهید. شما باید از بین دو نوع اختصاصی و وردپرسی یکی را انتخاب کنید. سایت‌های اختصاصی با توجه به این که برنامه‌نویس با توجه به نیازها، ارزش‌ها و خواسته‌های شما، سایت را از صفر کدنویسی می‌کند، هزینه بیشتری نسبت به وردپرسی دارد. 
اما سایت‌های وردپرسی نیز به دلایل مختلفی مانند هزینه مقرو‌ن‌به‌صرفه در میان مالکان کسب‌وکارها محبوبیت زیادی پیدا کرده است. 

اگر تمایل به سفارش سایت وردپرسی دارید، باید تصمیم بگیرید می‌خواهید از قالب ‌آماده استفاده کنید یا قالب شخصی‌سازی شده می‌خواهید. طبیعتا برای مورد دوم باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. 

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت در کرج در پلتفرم وردپرس یکی از گزینه‌های محبوبی است که در سال‌های اخیر نیز به شدت در میان مشتریان پرطرفدار شده است. برای آشنایی با این نوع وب‌سایت، بهتر است اول با آشنایی با پلتفرم وردپرس شروع کنیم تا بتوانید انتخاب بهتری از میان سایت وردپرسی و اختصاصی داشته باشید. 

وردپرس چیست؟

در این قسمت از مطلب طراحی سایت در کرج می‌خواهیم وردپرس را تعریف کنیم. وردپرس (WordPress) یکی از رایج‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا یا همان Content Management System است که برای طراحی سایت بدون کدنویسی استفاده می‌شود. 

سیستم مدیریت محتوای وردپرس با استفاده از زبان PHP نوشته شده است. این سیستم به صورت متن باز (Open source) می‌باشد و تمامی کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.

مزایای طراحی سایت وردپرس

برای انتخاب گزینه طراحی سایت در کرج بهتر است که با مزایای طراحی سایت وردپرس آشنا شوید، پس این بخش را با دقت مطالعه کنید.

منبع‌باز بودن وردپرس

مزیت منبع‌باز بودن وردپرس به این دلیل مزیت خاصی به شمار می‌رود که تمامی توسعه‌دهندگان در سراسر دنیا در حال کمک به پیشرفت سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستند، بنابراین این پلتفرم روز‌به‌روز بهتر می‌شود. 

استفاده آسان 

یکی از بهترین ویژگی‌های طراحی سایت با وردپرس این است که می‌توانید با حداقل دانش درباره کدنویسی و طراحی سایت، یک وب‌سایت خوب درست کنید. این پلتفرم به دلیل داشتن ابزارهایی که به شدت آسان هستند، در میان کاربران سراسر دنیا محبوب شده است. 

انعطاف‌پذیری بالا

وردپرس برای طراحی سایت در کرج یک گزینه‌ای با انعطاف‌پذیری بالا است، زیرا هر وقت که بخواهید مطالب‌ یا محصول‌تان را در این سایت مدیریت کنید، می‌توانید با ابزارهای مختلفی که دارد، در سریع‌ترین زمان کار مورد نظرتان را انجام دهید. 

مقرون‌به‌صرفه 

مقرون‌به‌صرفه بودن وردپرس باعث شده است تا محبوبیت این سیستم مدیریت محتوا چندین برابر شود. زیرا کسب‌‌وکارهایی که تازه شروع به کار کردند، معمولا بودجه بالایی برای خرج کردن ندارند و بنابراین به سراغ این گزینه می‌روند.

سئومحور 

از آنجایی که وردپرس به نسبت سایت‌های دیگر، بسیار مرتب است و کاربران به راحتی می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند، گوگل رتبه بهتری در رده‌بندی سایت‌های خود به این نوع سایت‌ها می‌دهد.

معایب طراحی سایت با وردپرس

بالاخره هر چیزی که مزایای مختلفی دارد، معایبی نیز دارد که باید هر مالکی هنگام انتخاب کردن این نوع سایت برای کسب‌وکار خود، به آن آگاه باشد. در ادامه این بخش از مطلب طراحی سایت در کرج معایب سایت وردپرسی را بررسی می‌کنیم.

 مشکلات امنیتی

از آنجایی که وردپرس در میان کاربران محبوبیت بسیار بالایی دارد، معمولا مورد حملات هکرها قرار می‌گیرد. شما می‌توانید از افزونه‌های امنیتی استفاده کنید، اما در نظر داشته باشید که هیچ پلتفرمی از دست هکرها 100% ایمن نیست. 

سرعت پایین

یکی از مشکلاتی که در استفاده از سیستم وردپرس ممکن است که با آن برخورد کنید، سرعت پایین این پلتفرم است. البته این مشکل در مواقع کمی پیش می‌آید و معمولا دلیل‌هایی مانند پوسته پیچیده، افزونه‌های متعدد و مشکلات سروری دارد. 

نیازمند دانش فنی

درست است که استفاده از وردپرس برای بسیاری از کاربران آسان است، اما برای این که بتوانید از این پلتفرم به خوبی استفاده کنید و سایت‌تان را روی وردپرس اجرا کنید، نیاز دارید تا دانش فنی این کار را داشته باشید. 

ویژگی‌های سایت وردپرس

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های استفاده کردن از سایت وردپرسی، این است که نیاز به هیچ دانش کدنویسی ندارد. این پلتفرم از یک پایگاه داده عظیم برای مدیریت اطلاعات، صفحات و نوشته‌های سایت استفاده می‌کند. اگر نیاز دارید تا بدانید سیستم مدیریت محتوا به چه معنا است، چند کلمه زیر را با دقت مطالعه کنید:
"سیستم مدیریت محتوا به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به کدنویسی، تمامی کدهای سرور را خیلی آسان مدیریت کنند."

امکانات وردپرس چیست؟

برای این که بتوانید بهترین استفاده را از یک سایت وردپرسی داشته باشید، باید بتوانید از ابزارهای این سیستم استفاده کنید. ابزارهایی مانند پلاگین‌های مختلف و پوسته‌های متفاوت برای جذاب کردن رابط کاربری!

API یا همان واسط برنامه‌نویسی اپلیکیشن این امکان را فراهم کرده است که کاربران بتوانند با ایجاد کردن افزونه‌های مختلف سیستم مدیریت محتوای وردپرس را ارتقا دهند. برای طراحی سایت در کرج از طریق این سیستم مدیریت محتوا می‌توانید از افزونه‌های کاربردی زیادی که وجود دارند، استفاده کنید. 

آیا سایت وردپرسی امن است؟

یکی از مهم‌ترین عوامل که باید هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت در کرج در نظر داشته باشید، امنیت سایت است. فرقی ندارد کسب‌وکاری کوچکی باشید که تازه شروع به کار کرده‌اید یا شرکتی که چندین سال است در بازار هستید، سایت‌تان همواره در خطر حملات سایبری قرار دارد. 

سیستم مدیریت محتوای وردپرس، همواره با آپدیت‌هایی که ارائه می‌شود، به یک سیستم امن‌تر تبدیل می‌شود. اما اگر به دنبال امنیت بیشتری برای سایت خود هستید، حتما از افزونه‌های بالا بردن ایمنی سایت استفاده کنید و همچنین استفاده کردن از خدمات یک هاست ایمن هم در نظرتون داشته باشید. 

از وردپرس برای چه کسب‌وکارهایی استفاده کنیم؟

در این قسمت از مطلب طراحی سایت در کرج قصد داریم این موضوع را بررسی کنیم که از سایت‌های وردپرس می‌توان در کدام کسب‌وکارها استفاده کرد؟
یکی از پرکاربردترین استفاده‌هایی که از سایت‌های وردپرسی می‌شود، این است که شما می‌توانید از وردپرس برای بلاگ‌نویسی استفاده کنید. شاید جالب باشد بدانید که این سیستم مدیریت محتوا در ابتدا برای همین هدف طراحی شده بود. 
 

سفارش طراحی سایت مورد نظر؛ CMS اختصاصی یا WordPress؟

برای این که سفارش طراحی سایت، بتواند به کسب‌وکارتان کمک شایانی در میان رقبای آنلاین کند، شما باید یکی از انواع طراحی سایت‌های موجود را سفارش دهید. انواع سفارش طراحی سایت که در فیکا وجود دارند به شرح زیر هستند:


CMS اختصاصی یا وردپرس فیکا؟

 • سفارش طراحی سایت CMS اختصاصی
 • سفارش طراحی سایت CMS عمومی یا همان WordPress

اولین گزینه که همان سفارش طراحی سایت CMS اختصاصی است، تمامی ساختار ظاهری سایت شما به صورت کدنویسی از صفر انجام می‌شود. با پرداخت هزینه طراحی سایت، بخش Front-End شما با زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف مانند html و css نوشته می‌شود که کاملا کارشناسی شده توسط متخصصان طراحی UI و UX انجام می‌دهند. 
هزینه طراحی سایت یک بخش دیگری نیز دارد که در دید مشتریان قرار نمی‎‌گیرد و به آن Back-End گفته می‌شود، این بخش از سایت شما با استفاده از زبان ASP.NET core یا php طراحی می‌شود. 

طراح سایت اختصاصی

طراحی سایت در کرج به یک شیوه دیگر نیز صورت می‌گیرد که آن طراحی سایت از صفر به وسیله کدنویسی است. در این شیوه تمامی امکانات، ظاهر و قابلیت‌های کاربردی سایت از صفر و به درخواست شما ایجاد می‌شوند. بدین ترتیب می‌توانید انتظار سرعت بالا، زیبایی خیره‌کننده و امنیت عالی را داشته باشید. 

اگر نمی‌دانید که از بین سایت‌های وردپرس و اختصاصی یکی را برای طراحی سایت در کرج انتخاب کنید، حتما مزایای و معایب هر کدام را با دقت مطالعه کنید. 

مزایای طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی برای کسب‌وکارتان مزایای جذابی دارد که در ادامه با هم مرور می‌کنیم:

 1. امنیت بالا: در این نوع از طراحی سایت، تمامی کدها به وسیله متخصص نوشته شده است و به همین دلیل پیدا کردن باگ در این کدها، سخت است. 

 2. دسترسی‌های متنوع: ‌طراحی سایت به صورت اختصاصی امکان شخصی‌سازی نهایی را برای شما فراهم می‌کند. یعنی عملا هر کاری می‌توانید با سایت انجام دهید. قابلیتی که سایت‌های وردپرسی ندارند.

 3. سایت‌ چندمنظوره: چون محدودیتی در قرار دادن قابلیت بر روی سایت اختصاصی وجود ندارد، شما می‌‌توانید هر نوع قابلیتی را روی سایت‌تان قرار دهید.

معایب طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در کرج از روش اختصاصی نیز معایب خاص خودش را دارد که این قسمت مطالعه می‌کنید:

 1. زمان زیادی نیاز دارد: زمان‌بر بودن یکی از ویژگی‌های منفی استفاده از سایت اختصاصی برای کسب‌وکار است. اما اگر عجله‌ای ندارید، این ویژگی نباید مشکل‌ساز شود.

 2. به‌روزرسانی دریافت نمی‌کند: در شیوه اختصاصی برای این که بتوانید سایت را آپدیت کنید، باید تمامی کدهای نوشته شده را بازنگری کنید. 

 3. هزینه نسبتا بالا: آخرین ویژگی که جزو ویژگی‌های منفی برای طراحی سایت اختصاصی محسوب می‌شود، هزینه نسبتا بالای این روش است. انتخاب کردن این روش از طراحی سایت برای کسب‌وکارهایی که بودجه محدودی دارند، پیشنهاد نمی‌شود. 


چرا باید برای CMS اختصاصی هزینه طراحی سایت را پرداخت کنیم

یکی از دلایلی که می تواند شما را مجاب به انتخاب CMS اختصاصی کند، این است که شما می‌توانید تمامی جزئیات سایت خود را مطابق با سلیقه شخصی‌تان، تغییر دهید. به همین دلیل دست شما برای ساخت یک سایت زیبا، بسیار باز است. با توجه به این ویژگی پیشنهاد می‌شود که اگر فرد سخت‌گیری هستید، سفارش طراحی سایت خود با پرداخت هزینه طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی انجام دهید.
در کنار این ویژگی که می‌توانید تمامی ویژگی‌های سایت خود را تغییر دهید و آن را شخصی‌سازی کنید، می‌توانید از یک سایت کاملا بهینه‌شده استفاده کنید. تیم کارشناسان فیکا متشکل از برنامه‌نویسان و کارشناسان سئو با تجربه می‌توانند یک سایت بهینه شده را تحویل شما دهند تا در زمان کمی در میان رقبای جدی خود قرار گیرید.


برخورداری از بهترین فریمورک توسعه سایت با انتخاب روش CMS اختصاصی

افرادی که قصد دارند با پرداخت هزینه طراحی سایت با CMS اختصاصی از طرف فیکا در میان رقبای خود سری بلند کنند، باید بدانند که ASP.NET CORE یکی از سریع‌ترین فریمورک‌های توسعه سایت است. به همین دلیل به راحتی می‌توانید در صورت داشتن محتوای باکیفیت و محصولات مناسب، در میان رقبای خود وارد شوید. در نظر داشته باشید که رقابت کردن نیاز به استمرار در کیفیت و انتشار محتوای مناسب و سئو شده نیز دارد. 


فریمورک ASP.NET CORE فیکا

فریمورک ASP.NET CORE یک فریمورک Open-Source است که به همین دلیل به یکی از سریع‌ترین و بهترین فریمورک‌های توسعه سایت تبدیل شده است. در نظر داشته باشید که از نظر هزینه طراحی وبسایت، گزینه طراحی سایت با CMS اختصاصی نسبت به دیگر گزینه‎های طراحی سایت، کمی گران‌تر است. البته این را در نظر داشته باشید که در کنار این هزینه بیشتر، شما از ویژگی‌های بی‌نظیری نیز برخوردار می‌شوید.

سفارش طراحی سایت با CMS عمومی یا همان وردپرس

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توانید با پرداخت هزینه طراحی سایت، کسب‌وکار خود را آنلاین کنید، طراحی سایت با CMS وردپرس است. استفاده از این روش طراحی سایت مزایایی دارد که در این بخش از مطلب هزینه طراحی سایت آن‌ها را بررسی می‌کنیم.
وردپرس (WordPress) را می‌توان یکی از بهترین و محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا یا همان CMS دانست. این CMS روزانه طرفداران بیشتری را به دست می‌آورد؛ یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت آن، آسان بودن و گرافیکی بودن وردپرس، هزینه کمتر آن نسبت به CMS اختصاصی و همچنین سرعت در طراحی سایت شماست.

وردپرس را کمی‌ حرفه‌ای‌تر سفارش دهید

هزینه طراحی سایت‌ ها با CMS عمومی نسبت به CMS اختصاصی پایین‌تر هستند، اما در میان پلتفرم‌ تولید محتوای عمومی، یک روشی که کمی‌ حرفه‌ای‌تر و کم‌ هزینه می‌باشد، سفارش طراحی سایت وردپرس با قالب کدنویسی شده است. تعرفه طراحی سایت با استفاده از قالب کدنویسی شده وردپرس، نسبت به روش‌های دیگر طراحی سایت در این پلتفرم کمی بیشتر است. 
در پروژه‌های وردپرس که با استفاده از کدهای اختصاصی، به صورت کامل طراحی UI شخصی‌سازی می‌شود، از المنتور یا بخش‌های گرافیکی استفاده نمی‌شود. شما با پرداخت تعرفه طراحی سایت با این روش، می‌توانید یک سایت حرفه‌ای داشته باشید. از مزایای سفارش طراحی سایت وردپرس با قالب کدنویسی شده این است که شما می‌توانید با هزینه طراحی سایت پایین‌تر از CMS اختصاصی از یک سایت زیبا و کارآمد بهره‌مند شوید. 
قابلیت‌هایی که با پرداخت هزینه طراحی سایت وردپرس با قالب کدنویسی شده در اختیار شما قرار خواهند گرفت شامل مواردی مانند: قابلیت پیشرفت‌های متعدد در آینده و بهینه‌ بودن تمامی کدهای UI می‌شوند. در نظر داشته باشید که استفاده از این روش نسبت به دو روش پیشین هزینه بیشتری دارد. 

عواملی که بر قیمت طراحی وبسایت تاثیر دارند را بشناسید

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، عوامل مختلفی هستند که بر هزینه طراحی سایت، تاثیر دارند. به عنوان مثال اگر شما قصد داشته باشید سایت خود را در زمان مشخص و کوتاهی تحویل بگیرید؛ تیم کارشناسان و برنامه‌نویس‌های فیکا باید زمان بیشتری را بر روی پروژه شما بگذارند تا سایت شما در موعد مقرر تحویل داده شود. به همین دلیل هزینه طراحی سایت برای شما بیشتر می‌شود. در این بخش از مطلب قصد داریم عواملی را معرفی کنیم که بر هزینه طراحی وبسایت تاثیرگذار هستند:

 • تعداد زبان‌هایی که قصد دارید سایت شما از آن پشتیبانی کند: یکی از عواملی موثر در هزینه طراحی سایت این است که شما قصد دارید چه تعداد زبان‌های زنده دنیا را در سایت خود قابل پشتیبانی قرار دهید. به عنوان مثال هزینه طراحی سایتی که از سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی پشتیبان می‌کند، بیشتر از سایتی است که از دو زبان انگلیسی و فارسی پشتیبانی می‌کند.
 • اختصاصی بودن ظاهر سایت: یکی دیگر از عواملی که در هزینه طراحی سایت تاثیر گذار هستند، اختصاصی بودن ظاهر سایت است. استفاده از قالب‌های آماده شاید باعث شود در زمان کوتاه ‎تری بتوانید سایت خود را راه‌اندازی کنید، اما ممکن است هزاران سایت در سطح وب، با همان ظاهر فعالیت داشته باشند. به همین دلیل است که اختصاصی کردن UI هزینه طراحی سایت را افزایش می‌دهد.
 • داینامیک بودن یا استاتیک بودن سایت: سفارش طراحی سایت به صورت داینامیک نیز می‌تواند جزو عوامل تعیین کننده هزینه طراحی سایت باشند. در صورتی که سایت خود را به صورت داینامیک سفارش دهید، می‎‌توانید بعدها تغییرات زیادی را در سایت خود ایجاد کنید. هزینه طراحی سایت را می‌توانید با در نظر نگرفتن این عوامل پایین بیاورید.

با وجود تعرفه طراحی سایت، آیا ارزش دارد از این خدمات استفاده کنیم؟

تعرفه طراحی سایتی که از فیکا دریافت می‌کنید، با توجه به این که از تمامی خدمات برندینگ می‌توانید استفاده کنید کاملا ارزش دارد. در نظر داشته باشید که در دنیای امروزی داشتن یک سایت زیبا، بهینه و کارآمد درست مانند جلیقه نجات است و تمامی کسب‌وکارهایی که از این جلیقه استفاده نمی‌کنند، محکوم به غرق شدن در موج دیجیتالی شدن امور هستند. 
در کنار تیم خلاق و ماهر فیکا شما می‌توانید از تمامی خدمات برندینگ مانند طرح یک هویت بصری جذاب بهره‌مند شوید. به همین دلیل است که می‌گوییم جلیقه نجات کسب‌وکار شما در دست ما است. 
 

معرفی یک شرکت طراحی سایت برای نجات کسب‌وکار شما

سایت‌ها و شرکت‌های مختلفی وجود دارند که بتوانند برای شما با ساخت و طراحی یک وبسایت، کسب‌وکاری آنلاین ایجاد کنند. با این حال تعداد معدودی از شرکت‌ها هستند که برای طراحی سایت، انواع خدمات مانند CMS عمومی و اختصاصی شده را به مشتریان ارائه دهند. شرکت فیکا با وجود این که از کارشناسان سئو، تیم برنامه‌نویسی خبره و تیم تولید محتوا و خلاقیت حرفه ای استفاده می‌کند، می‌تواند تمامی خدمات لازم برای داشتن یک کسب‌وکار آنلاین را به صورت عالی به شما ارائه کند. 
در صورتی که قصد داشته باشید با یک طراحی گرافیکی زیبا سایت خود را برای مشتریان جذاب کنید یا از خدمات دیگری مانند خدمات سئو، ساخت موشن گرافیک، ساخت ویدئو کلیپ و تیزر تبلیغاتی استفاده کنید، می‌توانید همین حالا با ما تماس بگیرید و با خیال راحت دیجیتالی شدن کسب‌وکارتان را به ما بسپارید.


 چه ویژگی‌هایی از سمت فیکا دریافت می‌کنید

با پرداخت هزینه طراحی سایت در فیکا می‌توانید از ویژگی‌های خاصی بهره‌مند شوید که می تواند شما را در راه رسیدن سریع به رتبه‌های برتر گوگل کمک کند. در ادامه این بخش از مطلب هزینه طراحی سایت با ویژگی‌های دریافت خدمات از تیم فیکا آشنا می‌شوید. 
یکی از نکاتی که باید پیش از سفارش سایت بدانید این است که خیلی از شرکت‌های طراحی و توسعه سایت، با توجه به این که طراحی سایت را تنها به یک شکل انجام می‌دهند؛ (به عنوان مثال تنها سایت‌های وردپرسی ارائه می‌کنند)، سعی دارند مشتریان را قانع کنند که استفاده از سایت‌های وردپرسی، بهترین راه برای نجات کسب‌وکار آن‌ها است. در صورتی که شما می‌توانید از فیکا، خدمات متنوعی را بر اساس نیازتان دریافت کنید. 
شما حتی می‌توانید با مشورت گرفتن از کارشناسان ما، نوع وبسایت خود را انتخاب کنید و تصمیم نهایی خود را با خیالی راحت بگیرید.
یکی دیگر از ویژگی‌های خاص تیم فیکا این است که شما می‌توانید در کنار طراحی سایت، از خدمات سئو نیز استفاده کنید. سئو همانطور که پیش از این نیز گفته شد به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو است. 
با استفاده از این خدمات عالیِ کارشناسان ما، می‌توانید سرعت پیشرفت خود را در فضای دیجیتال بالا ببرید. شما می‌توانید با استفاده از خدمات مختلفی مانند عکاسی صنعتی از محصولات خود، ساخت پادکست، کمپین تبلیغاتی، تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات گوگل سرعت دیده شدن برند خود را در میان مشتریان بالا ببرید.
در کنار تمام ویژگی‌های گفته شده، دریافت خدمات تولید محتوای متنی سئو شده را می‌توان یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد فیکا دانست. تیم متخصص فیکا از روش‌های مختلفی برای دیده شدن سایت شما، مانند استراتژی محتوا، استراتژی تبلیغات، استراتژی برندینگ، پرسونال برندینگ و مدیریت پیج اینستاگرام استفاده می‌کند، تا شما را در میان مشتریانتان شناخته‌تر کند.


از کدام روش طراحی سایت برای کسب‌وکار خود استفاده کنیم؟

افراد زیادی هستند که در انتخاب کردن یکی از روش‌های طراحی سایت برای کسب‌وکار خود دچار سردرگمی هستند. فیکا فکر این را نیز برای مشتریان خود کرده است و با یک مشاوره عالی، می‌تواند شما را تا کسب بهترین نتیجه راهنمایی کند. با این حال در این بخش از هزینه طراحی سایت، تا حدود متوجه خواهید شد که چه روشی برای طراحی سایت کسب‌وکار شما مناسب است.


ایده خاص دارید؟ حتما از سایت کدنویسی شده استفاده کنید!

تیم حرفه‌ای فیکا به تمامی مشتریانی که ایده خاص دارند و قصد دارند این ایده را که در سطح وب وجود ندارد، پیاده‌سازی کنند، استفاده از سایت کدنویسی شده را پیشنهاد می‌کند. زیرا امکانات و اختیاراتی که با استفاده از یک وبسایت کدنویسی شده در اختیار شما قرار می‌گیرد، وبسایت‌های موجود در وردپرس نمی‌توانند در اختیار شما قرار دهند. با وجود این که هزینه طراحی سایت کدنویسی شده، نسبت به روش‌های دیگر بالاتر است، اما می‌تواند ایده شما را به سرعت در میان مردم برند کند. 
سایتی که به صورت کدنویسی از صفر نوشته شده باشد، عموما از تمامی جهات مانند سرعت و ظاهر، نسبت به سایت‌های وردپرسی برتری دارند. شما با هزینه طراحی سایت کدنویسی شده، می‌توانید از یک سایت کاملا منحصربه‌فرد بهره‌مند شوید که با زیبایی تمام عیار، ویترین کسب‌وکار شما در سطح وب است. همچنین سفارش سایت کدنویسی شده، باعث می‌شود نتیجه خروجی، سرعت بالاتری نسبت به سایت‌‎های وردپرسی دارد.

مزایای سایت‌های کدنویسی بر وردپرسی

همانطور که گفته شد، یکی از ویژگی‌های اصلی استفاده از سایت‌های کدنویسی شده سرعت لود بالای آن‌ها است. در صورتی که سایت شما در زمان کوتاهی برای کاربران لود شود، گوگل شما را در رتبه‌های بالاتری در مرور زمان قرار می‌دهد تا کلیک‌ خور سایت شما بهتر شود. قالب‌های کدنویسی شده با توجه به این که حجم پایین‌تری نسبت به قالب‌های وردپرسی دارند، در سئو سایت شما تاثیر بسیاری مثبتی خواهند داشت. البته سرعت لود، تنها یکی از ده ها فاکتور مهم و پراهمیت در رتبه بندی سایت ها در نتایج گوگل است.
یکی از مسائلی مهمی که افراد هنگام پرداخت هزینه طراحی سایت در نظر می‌گیرند، امنیت سایت خود است. بدون شک در سایت‌های وردپرسی، با توجه به این که این پلتفرم اوپن سورس است و برای افزودن فیچرهای مختلف ممکن است مجبور شویم از افزونه ها و پلاگین های متعددی استفده کنیم، افرادی زیادی می‌توانند به افزونه‌های آن دسترسی داشته باشند و افزونه‌های مختلفی برای وردپرس عرضه کنند. این یکی از دلایلی است که سبب می‌شود در زمینه امنیت، ما سایت‌های کدنویسی شده را به مشتریان خود ارائه کنیم. 


در صورتی که سرمایه و زمان کمی دارید، وردپرس دوست همیشگی شما است

با تمام موارد گفته شده در قسمت‌های بالا وردپرس به عنوان یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا در جهان شناخته می‌شود که به دلیل افزونه‌های مختلفی که دارند کارایی‌های متعددی نیز دارند. استفاده از این روش به افرادی پیشنهاد می‌شود که از سرمایه و یا زمانی کمی برخوردار هستند. به عبارت دیگر در صورتی که قصد دارید سایت خود را در زمان کوتاهی راه‌اندازی کنید، بهترین گزینه شما استفاده از سایت‌های وردپرسی است. 
در صورتی که هزینه طراحی سایت برای شما اهمیت بسیاری دارد و قصد ندارید که برای سایت خود سرمایه زیادی خرج کنید، وردپرس دوست همیشگی کیف پول شما است. شما می‌توانید با سفارش طراحی سایت وردپرس با هزینه کم و در زمانی کوتاه، سایت خود را تحویل بگیرید.
در نهایت برای این که متوجه شوید که برای کسب‌وکار شما چه سایتی مناسب است، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرد. کارشناسان ما می‌توانند با تجربه‌ای که دارند شما را در زمینه انتخاب بهترین سایت و طراحی مناسب گرافیکی راهنمایی کنند.


پاسخ به سوالات متداول پیرامون هزینه طراحی سایت

در این بخش از مطلب قصد داریم به چندین سوال متداول شما پیرامون هزینه طراحی سایت و مزایای آن برای کسب‌وکارها آَشنا شویم.


هزینه طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت فروشگاهی که با کدنویسی انجام شده باشد، حداقل 18 میلیون تومان می‌باشد. در صورتی که هزینه طراحی سایت فروشگاهی وردپرسی حداقل شش تومان می‌باشد. البته این هزینه‌ها با توجه به ویژگی‌های خواسته شده، متغیر است.


هزینه طراحی سایت پرسونال برندینگ چقدر است؟

هزینه طراحی سایت پرسونال برندینگ با وردپرس قالب کدنویسی شده حدود شش میلیون تومان است. 


هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت شرکتی کدنویسی شده از صفر حداقل برابر با 15 میلیون تومان است. این هزینه برای سایت‌های وردپرس با قالب آماده برابر با پنج میلیون تومان است؛ از طرفی دیگر هزینه طراحی سایت شرکتی با وردپرس می‌تواند به بیش از هشت میلیون تومان نیز برسد.
 

سفارش طراحی سایت برای کسب‌وکارهای چه اهمیتی دارد؟

سفارش طراحی سایت و داشتن یک کسب‌وکار آنلاین را می‌توان به عنوان یکی از مهم‌ترین روش‌های نجات کسب‌وکار دانست. بنابراین تمامی کسب‌وکارهای سنتی باید به سراغ دیجیتالی شدن بروند. 


چگونه داشتن یک سایت بهینه و زیبا می‌تواند باعث اعتماد کاربران به برند ما می‌شود؟

سایت شما، ویترین کسب وکار شماست. پس اگر این طراحی و اجرا به شکلی اصولی، استاندارد، زیبا و بهینه انجام شود می تواند منجر به جلب اعتماد شمار زیادی از مشتریان شما شود.

 

چگونه می‌توان در کم‌ترین زمان سایت خود را راه‌اندازی کرد؟

یکی از روش‌های طراحی سایت برای افرادی که می‌خواهند در زمان کوتاه سایت خود را راه‌اندازی کنند، راه‌اندازی یک سایت وردپرسی است.

 

با طراحی سایت زیبا و بهینه، بر اعتبار برند خود بیافزایید

موج دیجیتالی شدن و انقلاب مجازی، مدت زیادی نیست که راه افتاده است ولی در همین اندک زمان خیلی از کسب‌وکارها را از پا درآورده است. اگر می‌خواهید نجات پیدا کنید، خبر خوبی برای شما داریم، زیرا جلیقه نجات شما در دستان ماست. شما می‌توانید تنها با پرداخت هزینه طراحی سایت، کسب‌وکار خود را آنلاین کنید. این تازه اول راه است، شما باید در سطح وب با رقبای خود دست و پنجه نرم کنید تا در رتبه‌های برتر گوگل قرار بگیرید.
نگران نباشید، ما می‌توانیم در تمامی مراحل شما را راهنمایی کنیم. شرکت فیکا که از متخصصان مختلفی مانند متخصصان سئو و برنامه‌نویسان تشکیل شده است، می‌تواند یک سایت کاملا کاربردی، بهینه و زیبا در اختیار شما قرار دهد تا موجب جلب اعتماد کاربران به شما در فضای وب شود. شما با در نظر گرفتن هزینه طراحی سایت می‌توانید در میان رقبای خود برجسته شوید و برند خود را بیشتر در میان مشتریان بالقوه، شناخته کنید. 

فیکا تضمین‌کننده مسیر دیجیتالی شما

طراحی یک سایت برای بیزینس، از نان شب هم برای مالکان کسب‌وکارها واجب‌تر است. با این کار شما وارد دنیای دیجیتال می‌شوید که رقابت اصلی بین بیزینس‌ها در دنیای امروزی، در آنجا اتفاق می‌افتد. اگر در این رقابت نیاز به یک همراه دارید تا از ابتدایی‌ترین نقطه یعنی انتخاب بین وردپرس و سایت اختصاصی تا قرار گیری در رتبه یک گوگل کمک‌تان کند، فیکا انتخاب نهایی است.

فیکا اینجا است تا تضمین‌کننده مسیر شما در دنیای دیجیتال باشد! طراحی سایت در کرج یکی از خدمات تیم ماهر ما است. شما می‌توانید از خدمات سئو، تولید محتوا و ... فیکا استفاده کنید و مطمئن باشید در مسیر موفقیت قدم به قدم، راهنمایی می‌شوید!
با توجه به این که جستجو در اینترنت برای رفع نیاز و خرید محصول در حال تبدیل شدن به یک عادت روزانه است، شما نیز می‌توانید با هزینه طراحی سایت، محیطی را فراهم کنید تا مشتریان بالقوه خود را به آنجا بیاورید. داشتن یک سایت زیبا می‌تواند یک احساس راحتی به مشتریان ارائه کند که نتیجه آن جذب مشتریان بیشتر و بالا رفتن در رتبه‌های گوگل است. برای پیشرفت در دنیای مجازی، فیکا در کنار شما است.   پس اگر شما هم می خواهید رشد را با عشق تجربه کنید، فیکا در کنار شما خواهد بود.

نمایش بیشتر

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.

برای رشد کسب و کارت آماده ای؟

برای همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ فیکا همین الان اقدام کن.